SNK przedstawia THE KING OF FIGHTERS: The Ultimate History

Historia tej uznanej serii bijatyk zostanie ujawniona w nowej książce

SNK Corporation i Bitmap Books z dumą przedstawiają THE KING OF FIGHTERS: The Ultimate History. The KING OF FIGHTERS (KOF) to jedna z najważniejszych serii bijatyk wszech czasów, która dziś jest uważana za legendarną. Jednak pomimo tego dziedzictwa, historia tej długoletniej i uwielbianej serii gier nigdy nie została wyczerpująco opowiedziana – aż do teraz. THE KING OF FIGHTERS: The Ultimate History ukaże się latem tego roku.

W pierwszej oficjalnie licencjonowanej i w pełni autoryzowanej książce tego typu, historia serii KOF została przedstawiona w całości. THE KING OF FIGHTERS: The Ultimate History daje dostęp do grafik i ilustracji koncepcyjnych, a także do historii kluczowych członków oryginalnego zespołu twórców gry. Ta oficjalna księga dostarcza wyczerpującej wizualnej i pisanej historii KOF: przedstawia ikoniczne postacie, takie jak Kyo Kusanagi i Iori Yagami, a także aktorów głosowych, którzy powołali je do życia. Odkrywa nigdy wcześniej niewidziane szczegóły na temat tajemniczych początków KOF i zagłębia się w przepiękny pixel art oraz bogatą fabułę, z której słynie seria. Dzięki bogactwu obrazów i informacji jest to najdoskonalsza historia KOF.

THE KING OF FIGHTERS: The Ultimate History Book

THE KING OF FIGHTERS: The Ultimate History ALL-STAR EDITION zawiera nie tylko książkę, ale także ciężką tekturową okładkę, pięć grafik i pocztówkę z wyjątkowymi ilustracjami Eisuke Ogury. Na okładce znajduje się seria paneli dotykowych, które po naciśnięciu odtwarzają efekty dźwiękowe dla każdego z zawodników. Dzięki temu książka jest doskonałym przedmiotem kolekcjonerskim.

Książka THE KING OF FIGHTERS: The Ultimate History będzie dostępna tego lata w cenie 42,50€. Edycja ALL-STAR EDITION będzie dostępna za 66,50€. Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.kof-book.com.

Dodaj komentarz