Battlejack

Nexon i Grand Cru ogłaszają Battlejack, grę karcianą RPG na urządzenia mobilne osadzoną w świecie fantasy

Popularny blackjack w baśniowym wydaniu dostępny już tego lata

Nexon, światowy lider wśród wydawców gier mobilnych i online, oraz Grand Cru, niezależne studio deweloperskie z Finlandii, pracują nad Battlejack® – nową grą karcianą RPG na urządzenia mobilne. Battlejack® jest karcianą grą strategiczną RPG, w której gracze mierzą się ze złymi mocami w mitycznym świecie fantasy. Battlejack® opiera się na blackjacku, najbardziej popularnej grze karcianej na świecie.

„Grand Cru pozostaje mistrzem w tworzeniu wciągających, zabawnych gier mobilnych. Battlejack przedstawia klasyczną grę karcianą w nowym ujęciu.” – stwierdził Lawrence Koh, General Manager w Nexon M. „Battlejack® łączy mechanikę znaną z blackjacka z pełnym kolorów i różnorodnych bohaterów światem fantasy.” – dodał.

Battlejack

Trzy słowa o grze…

Osadzony na kanwie historii mitycznego Śródziemia Battlejack®, to mieszanka fantastyki, steampunku i baśniowej magii. Gracze przemierzą w grze ponad 100 poziomów, aby w kolejnych przygodach stawać naprzeciw sił Chaosu. Walki z wrogami i bossami będą rozgrywane w oparciu o blackjacka, a każda akcja powodować będzie natychmiastowe kontrataki, potężne uderzenia lub niebezpieczne combo.

Battlejack® jest szybką i ryzykowną grą karcianą opartą na przemyślanej taktyce. Blackjack, który leży u jego podstaw, to gra doskonale znana ludziom na całym świecie.” – stwierdził Markus Pasula, CEO Grand Cru. „Niezależnie od tego, czy gracze są fanami gier RPG, gier karcianych czy też gier mobilnych, Battlejack® spełni ich oczekiwania”.

Podczas podróży w grze, gracze zbiorą potężnych bohaterów wyposażonych w runy i siły żywiołów, tak aby stworzyć kompletną talię zdolną pokonać najpotężniejszych wrogów. Moduł PvP w Battlejack umożliwi graczom pięcie się w rankingach liderów. Gracze dołączą do gildii, aby wygrywać cenne punkty, które można będzie wykorzystać do zdobywania specjalnych nagród.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *