Turniej o Mistrzostwo Świata Pokémon 2018 – znamy szczegóły!

Turniej o Mistrzostwo Świata Pokémon oraz o Mistrzostwo Ameryki Północnej

Firma Pokémon Company International ogłosiła dzisiaj daty i miejsca dwóch największych turniejów Pokémon, które odbędą się w 2018 roku. Turnieje o Międzynarodowe Mistrzostwo Ameryki Północnej Pokémon potrwają od 6 do 8 lipca w Columbus w stanie Ohio. Tegoroczne turnieje o Mistrzostwo Świata Pokémon odbędą się w dniach 24–26 sierpnia w Nashville w stanie Tennessee.

Lipcowe turnieje o Międzynarodowe Mistrzostwo Ameryki Północnej Pokémon ponownie zorganizowane będą w Greater Columbus Convention Centre. Udział w tym światowym wydarzeniu można wziąć niezależnie od miejsca zamieszkania – turnieje zapewnią graczom Pokémon TCG oraz graczom konsolowym ostatnią możliwość zdobycia punktów i zapewnienia sobie miejsca w eliminacjach do Mistrzostw Świata Pokémon 2018.

Najlepsi gracze Pokémon z całego świata zbiorą się w Music City Center w Nashville w dniach 24–26 sierpnia, aby zawalczyć o tytuł Światowego Mistrza Pokémon 2018. Udział w turniejach o Mistrzostwo Świata Pokémon będzie ukoronowaniem roku gry w trybie turniejowym oraz wyrazem uznania za dokonania wszystkich zawodników, którzy poświęcili dużo ciężkiej pracy, aby dostać się na mistrzostwa. Aby zakwalifikować się do turnieju, gracze Pokémon TCG oraz gracze konsolowi muszą zmierzyć się w zawodach organizowanych w ramach cykli mistrzowskich organizowanych przez cały sezon – zebrane w tych zawodach punkty umożliwią zdobycie zaproszenia na turniej. Zwycięzcy otrzymają tytuł Mistrza Świata oraz udział w puli nagród o wartości 500 tysięcy dolarów.

Więcej informacji, również na temat rejestracji uczestników, można uzyskać na oficjalnej stronie Pokémon.

Zapraszamy do obserwowania wydarzeń!

Mistrzostwo Świata Pokémon

Dodaj komentarz