Guild Wars 2 Path of Fire – nowy dodatek już w drodze

Licząca sobie już 5 lat druga część popularnego MMO produkcji ArenaNet w dalszym ciągu się rozwija ku uciesze fanów. Twórcy ogłosili, że drugie rozszerzenie o nazwie Path of Fire trafi w ręce graczy już 22. września tego roku. Co warto podkreślić, dodatek nie będzie wymagał wersji podstawowej gry.

Co nowego w Guild Wars 2 Path of Fire?

Osoby, które mają na swoim koncie rozgrywkę w Guild Wars: Nightfall, zapewne ucieszą się z powrotu do królestwa Elona. Na Crystal Desert czekają nas potyczki z istotami wiernymi bóstwu wojny i ognia – Balthazarowi. Świat przedstawiony podzielony zostanie na pięć dużych stref dostępnych do eksploracji, znacząco przewyższających rozmiary dotychczas znane w GW.

Każdy dodatek to także świetna okazja na urozmaicenie postaci, w które gracze mogą się wcielić podczas zabawy. W Path of Fire pojawi się dziewięć elitarnych specjalizacji, przygotowanych dla tych, którzy osiągnęli maksimum rozwoju bohaterów, a chcieliby dalej ich rozwijać. Co więcej, twórcy przewidzieli możliwość automatycznego awansowania postaci do 80. poziomu, co upraszcza dostęp do nowych zdolności. Mają także pojawić się nowe frakcje, co niewątpliwie zwiększyłoby różnorodność uniwersum.

Ciekawą nowość stanowić mają tzw. mounty. Przyspieszyć one mają poruszanie się po mapie oraz umożliwić dotarcie tam, gdzie bez wierzchowców nie byłoby to dotąd dopuszczalne, dzięki kolejnemu wachlarzowi unikalnych umiejętności.

W Guild Wars 2 Path of Fire nie zabraknie także standardowego odświeżenia bazy zbroi czy skinów. Uwzględniać one mają specyfikę królestwa Elony. Uniwersum otrzyma ponadto bossów, z którymi najdzielniejsi wojownicy będą mogli się zmierzyć. Z kolei chętni do kooperacji z innymi zawodnikami zapewne ucieszą z kolei z nowej bazy gildii.

Zainteresowanych odsyłam do poniższego materiału promocyjnego.

Dodaj komentarz