Bulletstorm: Full Clip Edition trailer

Walka o graczy trwa

Kampania marketingowa wokół wydanego 7. kwietnia tego roku polskiego FPS’a nie zwalnia tempa. Bulletstorm: Full Clip Edition doczekał się kolejnego zwiastuna promocyjnego. Remaster powstałej w 2011 roku strzelanki, przygotowany przez studio People Can Fly, prezentuje się na nim dosyć imponująco. Twórcy chcą zachęcić do kupna produktu poprzez zaprezentowanie pełnych wartkiej akcji i emocji scen gameplayu, okraszonych dodatkowo fragmentami pozytywnych opinii na temat gry.

Bulletstorm: Full Clip Edition kontra oryginał

Część z Was zapewne zastanawia się, czy warto kupować odświeżoną wersję. Jak wiadomo, nie zawsze jest to opłacalne (takie remastery jak Assassin’s Creed The Ezio Collection, Heroes of Might and Magic III HD wolelibyśmy zapomnieć). Jak różni się Bulletstorm: Full Clip Edition od oryginału, możecie przekonać się na podstawie poniższego zestawienia.

Szczerze powiedziawszy, mnie się bardziej podoba grafika z 2011 roku, ale nie sugerujcie się opinią ślepca xD.

Istotnym argumentem za nabyciem remastera może być także kwestia optymalizacji. Dwa tygodnie temu GamesGPU porównało wydajność wersji z 2011 i 2017 roku na określonych procesorach. Tytułem zobrazowania zamieszczam zestawienie, jak wygląda sytuacja w Full HD:

Bulletstorm 2011

Dodaj komentarz