Daedalic Entertainment i Spitfire Interactive łączą siły, aby wprowadzić Capes na PC i konsole w 2023 roku!

Superbohaterowie i złoczyńcy stoczą walkę w tym nadchodzącej, mrocznej, strategicznej grze turowej.

Deweloper Spitfire Interactive i wydawca Daedalic Entertainment ogłaszają, że połączyli siły, aby wprowadzić na rynek epicką grę superbohaterską Capes. Tytuł będzie nadal rozwijany przez australijskie studio. Jednak Capes będzie teraz częścią oferty wydawniczej Daedalic i ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku na wielu platformach!

Capes było już wcześniej opracowywane przez Spitfire Interactive dla gier PC. Jednak dzięki temu, że Daedalic Entertainment zajęło się wydaniem gry, zespół jest zachwycony możliwością wprowadzenia swojej taktycznej, turowej gry o superbohaterach walczących o odzyskanie miasta z rąk sił zła, również na Switcha, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox X/S. Najnowsze demo będzie dostępne podczas Steam Next Fest od dziś do 13 lutego.

Capes – trailer.

Capes to turowa gra strategiczna o superbohaterach, w której gracze zbierają drużynę wyjątkowych bohaterów i walczą o odzyskanie swojego miasta, obecnie kontrolowanego przez niegodziwych despotów. Dwadzieścia lat temu superzłoczyńcy wygrali. Od tego czasu stworzyli dystopijne miasto, w którym rozwijanie supermocy jest przestępstwem i nikt nie odważył się im przeciwstawić. Aż do teraz!

Graj w serię mrocznych i ponurych kampanii i zadań związanych z patrolowaniem, popychaj historię do przodu lub poświęć czas na eksplorację dzięki misjom pobocznym, które odblokowują kolejnych bohaterów. Ukończ wyzwania, aby zdobyć punkty umiejętności, które zwiększą moce i zdolności Twojego bohatera, podczas gdy Ty dowiesz się więcej o jego życiu i historii.

WŁAŚCIWOŚCI:

  • Zostań potężny: Wciel się w bohaterskich obrońców niewinnych, z których każdy posiada unikalne umiejętności. Opanuj swojego bohatera i wyzwól niszczycielskie zdolności!
  • Zbierz swój zespół: Wybierz odpowiednią drużynę do odpowiedniej misji. Walka nie jest oparta na losowych wartościach, więc wybierz mądrze, aby wygrać!
  • Podnieś poziom: Ukończ trudne misje i zadania poboczne, aby ulepszyć swoich bohaterów o nowe umiejętności i potężne wzmocnienia!
  • Pokonaj zło: Staw czoła nikczemnym złoczyńcom i poplecznikom korporacji. Czy masz to, czego potrzeba, aby uwolnić miasto od szponów złoczyńców?

Dodaj komentarz