Amazon Games ogłasza nadchodzącą aktualizację Lost Ark: February Anniversary Celebration

Amazon Games ogłosił aktualizację Lost Ark February Anniversary Celebration Update, która wystartuje w przyszłym tygodniu w środę, 8 lutego!

Aktualizacja będzie zawierała specjalne wydarzenia z okazji rocznicy premiery Lost Ark na Zachodzie, a także atrakcyjne nagrody i dodatkowe działania, takie jak nowe dropy na Twitchu. Aktualizacja wprowadza również nowy kontynent, Rowen, na którym gracze napotkają dwie rywalizujące ze sobą frakcje: Preigelli i Liebertane, które rywalizują o Sylmael, karmazynowe klejnoty, które są cennym zasobem w Arkesii. Po zakończeniu questów w świecie Rowen, gracze mogą wybrać frakcję do PvP w otwartym świecie, ale bitwa dopiero się zaczyna – rywalizacja rozgorzeje się jeszcze bardziej w marcu, kiedy to ukaże się Tulubik Battlefield.

Gracze mogą również przygotować się na pojawienie się specjalistycznej klasy zaawansowanej, Artist już w marcu. Pierwotnie planowano, że klasa ta pojawi się na zachodnich wybrzeżach Arkesii w kwietniu 2023 roku, jednak prace rozwojowe nad nową klasą zakończą się przed czasem, co przełoży się na marcową premierę!

Więcej szczegółów znajdziecie we wpisie na blogu tutaj

Dodaj komentarz