Warpips dostaje pierwszą aktualizację – 3 nowe mapy, nowe jednostki i wiele więcej

Nowy zwiastun zawiera reakcje twórców treści.

Hamburg, Niemcy, 21 czerwca 2021 – Wydawca Daedalic Entertainment oraz developer Skirmish Mode Games ogłaszają wydanie pierwszej dużej aktualizacji do strategii Warpips. Twórcy udostępnili także plan prezentujący zawartość, która trafi do gry w nadchodzących miesiącach. Warpips zadebiutowało na Steamie 29 kwietnia 2021 roku w ramach programu Early Access.

W Warpips gracze dostają możliwość zbudowania złożonej z potężnych pojazdów i piechoty armii, która stanie do walki w dynamicznych, opartych na fizyce bitwach. Najnowsza aktualizacja dodaje do gry trzy nowe mapy, gracze mogą wziąć udział w potyczkach na stacji benzynowej, w kanionie, a także w fortecy. Do Warpips trafiły także nocne wersje obecnych w grze map. Aby zapewnić jeszcze więcej opcji strategicznych, nowa aktualizacja dodaje również szereg nowych jednostek z nowymi umiejętnościami i uzbrojeniem. Do arsenału trafiły między innymi stanowiska gazowe, haubice, super rakiety i rakiety TOW. Gracze otrzymali także możliwość personalizacji swojej armii za pomocą większej liczby opcji kolorystycznych, a także dostosowania schematu kolorów wrogów.

Ta aktualizacja to dopiero początek ekscytującej nowej zawartości dla graczy, zaktualizowana mapa rozwoju obiecuje różnorodność map, trybów i jednostek, z których gracze będą mogli skorzystać w okresie wczesnego dostępu.

Warpips to szybka do opanowania, a zarazem strategicznie wymagająca gra, w której gracze muszą stworzyć odpowiednią kompozycję żołnierzy, czołgów, helikopterów i samolotów. Należy badać najlepszy skład jednostek i kombinacje strategiczne oraz planować naloty. Bitwy generowane są losowo, przez co za każdym razem potyczki wyglądają inaczej!

Więcej informacji można znaleźć na stronie Steam Warpips.

Dodaj komentarz