Demo Prey dla posiadaczy konsol już wkrótce!

Próbka możliwości gry

Bethesda poinformowała, iż wersja demonstracyjna tworzonej w ramach studia Arkane gry Prey zostanie opublikowana już 27. kwietnia. Zostanie ona przekazana graczom Xbox One oraz PlayStation 4. Pecetowców niestety w planie demo nie przewidziano ;-).

Edycja próbna reboota marki strzeleckich gier akcji osadzonych w świecie science ficion pozwoli na rozegranie pierwszej godziny przygody. Będzie to okazja do poznania mechaniki, podstawowych funkcji sterowania oraz istoty rozgrywki.

Najpierw demo Prey, później wersja właściwa

Premiera pełnej odsłony gry nastąpi 5. maja i tym razem gracze PC nie zostaną już pominięci. W Polsce gra ukaże się za sprawą Cenega Poland z rodzimym dubbingiem.

Poniżej zwiastun demo Prey:

Oczekiwania co do gry są całkiem spore, mimo że gra tak naprawdę nie będzie miała zbyt wiele ze swoim imiennikiem z 2006 roku autorstwa Human Head. Rolę bezpośredniej kontynuacji miało pełnić Prey 2, które niestety zostało skasowane  w 2014 roku. W zasadzie jedyny punkt zaczepienia stanowi motyw kosmitów, których bohater będzie zmuszony konsekwentnie likwidować.

Apetyty graczy rosnąć mogą szczególnie z uwagi na to, że tytułem zajęło się Arkane Studios. Ma ono na koncie chociażby serię Dishonored.

Dodaj komentarz

1 Comment