Dune: Spice Wars debiutuje w PC Game Pass, wraz z dużą aktualizacją Air & Sand!

Wojna o Przyprawę przenosi się do przestrzeni powietrznej z nowymi jednostkami, budynkami i wieloma innymi elementami.

Dune: Spice Wars, gra strategiczna 4X czasu rzeczywistego od Shiro Games i współwydawcy Funcom, wprowadza dziś trzecią dużą aktualizację Early Access. Po dodaniu trybu wieloosobowego i frakcji Imperial House Corrino w poprzedniej aktualizacji, Shiro Games jest podekscytowane możliwością znacznego rozszerzenia gry po raz kolejny poprzez dodanie zupełnie nowego wymiaru walki z jednostkami latającymi, wraz z długą listą innych ulepszeń i dodatków w każdym aspekcie gry.

Shiro Games i Funcom z przyjemnością ogłaszają, że wraz z nową aktualizacją, Dune: Spice Wars dostępne jest w ramach usługi PC Game Pass!

Jednostki latające dodają nową warstwę strategii do pola bitwy, pozwalając graczom zrównoważyć siłę pustyni z siłą powietrza za pomocą nowych jednostek – Okrętów i Fregat, zdolnych do przemierzania mapy bez obawy przed czerwiami pustyni. Podczas gdy walka może być postrzegana jako największa zmiana, dodatki i ulepszenia dotykają każdego aspektu gry.

Jako najnowsza gra z serii Dune i pierwsza od dwóch dekad, Dune: Spice Wars wplata w swoją rozgrywkę głębokie lore i tematy uniwersum. W aktualizacji Air & Sand gracze zobaczą rozszerzenie kilku z tych mechanik, takich jak misje szpiegowskie, rozwiązania polityczne i zupełnie nowe mechaniki Spacing Guild.

Dodatkowo, poprawiono balans, zaktualizowano zadania, ulepszono UI i system czatu dla wielu graczy, dodano nowe funkcje wioski i Siczy- lista jest długa. Zbieraj informacje, zdobywaj władzę polityczną, układaj plany i przewiduj ruchy swoich przeciwników. Wojna o przyprawe toczy się dalej.

Dune: Spice Wars jest dostępne w ramach PC Game Pass i jest obecnie w promocji -20% na Steam. Poznaj innowacyjną mieszankę 4X i strategii czasu rzeczywistego na legendarnej planecie Arrakis i połącz siły lub rywalizuj o przyprawę z przyjaciółmi w trybie wieloosobowym. Więcej na https://spicewars.dunegames.com.

Funcom ogłosiło niedawno prace nad Dune: Awakening, survival MMO w otwartym świecie Diuny. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.dunegames.com.

Dodaj komentarz