TOWER OF FANTASY – Prezentacja aktualizacji 2.1 i spojrzenie na nadchodzącą zawartość

Nowe środowiska, bossowie, moce i postacie, w tym nowy Simulacrum Lin – wszystko to pojawi się niebawem w tej popularnej grze Free-to-Play Open-World MMORPG

17 listopada 2022 (Los Angeles, CA) – Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio przedstawili dziś pierwsze szczegóły dotyczące głównych zmian i ekscytującej nowej zawartości nadchodzącej w aktualizacji 2.1 Confounding Labyrinth do Tower of Fantasy, hitowej gry free-to-play, MMORPG z otwartym światem. Tower of Fantasy zostało nominowane do nagrody Best Mobile Game na The Game Awards, a także do Google Play User’s Choice Game.

Aktualizacja 2.1 Confounding Labyrinth, która pojawi się 22 listopada, wprowadzi zupełnie nową mapę Confounding Abyss wypełnioną groźnymi bossami, ekscytującymi wyzwaniami i nowym simulacrum, potężnym Linem. Gdy gracze wejdą do Confounding Abyss, znajdującej się tuż pod Mirrorią, będą odkrywać ruiny Trzeciego Miasta, które jest wypełnione zróżnicowanym terenem i niekończącymi się przeszkodami. Gdy gracze zapuszczą się głębiej, napotkają niebezpieczne formy życia czające się w okolicy. Ci nowi i potężni wrogowie zmutowali pod wpływem działania Confounding Abyss i będą stanowić zupełnie nowe wyzwania. Jak zawsze w Tower of Fantasy, jeśli gracze przeżyją, czekają na nich ekskluzywne nagrody za eksplorację.

Zwiastun aktualizacji Confounding Labyrinth.

W aktualizacji znalazła się również miejsce dla najnowszej postaci simulacrum – Lin. Jest ona jedyną córką założyciela Mirrorii i wychowana na jego następczynię. Mieszkańcy Mirrorii już zaakceptowali Lin jako przywódcę, mimo że nie została jeszcze oficjalnie na niego mianowana. W wyniku intensywnego treningu bojowego od najmłodszych lat, Lin roztacza wokół siebie aurę siły i preferuje walkę na pierwszej linii frontu ze spektakularnymi rezultatami. Kluczowym elementem, który sprawia, że Lin jest tak potężna, jest jej umiejętność transformacji. W Tower of Fantasy każdy simulacrum wyposażony jest w jeden żywioł, na przykład Ruby jako płomień, a Saki Fuwa jako mróz. Podział tych żywiołów określa strategię gracza. Unikalna zdolność alteracji Lin łamie to ograniczenie, dzięki czemu może ona wykorzystywać wszystkie żywioły i może być używana przez graczy jako broń dla każdego gatunku żywiołów.

Zwiastun simulacrum – Lin.

Niedawno wydany zwiastun Confounding Labyrinth dał szybkie spojrzenie na podziemny świat Confounding Abyss, teraz ujawniono więcej szczegółów na temat różnych typów terenu i wspaniałej scenerii, w tym ruiny pozostawione przez nieznaną cywilizację. W aktualizacji pojawią się także nowi bossowie, porywające wyzwania oraz 48-osobowy tryb battle royale Break from Destiny. Wszystko zostanie ujawnione w nowym zwiastunie, którego premiera zaplanowana jest na 22 listopada.

Some of the unique terrain features and new areas that players will encounter as they journey through the Confounding Labyrinth include:

Prism Pillar: Ruiny pozostawione w Otchłani przez nieznaną cywilizację są usiane niebezpiecznymi przeszkodami kryjącymi się za jej niekończącymi się korytarzami. Tylko migoczące światło może delikatnie ujawnić ślady przeszłości i tajemnice, które się w nich kryją.

Deepsoul Industrial Zone: Ten obszar przemysłowy wokół Centrum Badań Naukowych jest pokryty jaskiniami krasowymi, a jego wilgotne i ciepłe środowisko jest rajem dla rozwoju dziwnych organizmów.

 

W miarę jak gracze będą eksplorować coraz głębiej i głębiej w otchłań, natrafią na nowe niebezpieczne formy życia czające się na tym obszarze. Ci potężni wrogowie będą stanowić zupełnie nowe wyzwania, ponieważ niektóre stworzenia zmutowały pod wpływem działania Confounding Abyss. Jednym z przerażających przykładów jest część Crystal Hoof: Ciało Cultona stopiło się z tajemniczym kryształem, w wyniku czego powstało jego silne, przypominające skałę oblicze.

Tower of Fantasy jest dostępne za darmo na oficjalnej stronie gry, a także w App Store, Google Play i za pośrednictwem Steam.

Dodaj komentarz