ELDERBORN od dziś z trybem New Game +

Gra warszawskiego studia Hyperstrange z „soulsowowym” rozwojem bohatera i brutalną walką w widoku z pierwszej osoby otrzyma dziś o 18:00 dużą aktualizację. Wraz z nią, na Steamie rozpoczyna się akcja promocyjna: gra dostępna będzie 20% taniej.

ELDERBORN to pełna heavy-metalowych akcentów gra akcji, w której wcielamy się w walecznego barbarzyńcę i za pomocą szerokiego arsenału broni białej pacyfikujemy tłumy przeciwników. Gra łączy w sobie dynamikę klasycznych strzelanek FPP takich jak Doom, Quake czy Unreal z modelem walki i rozwoju postaci zaczerpniętych z gier soulso-podobnych.

Po udanej premierze na Steam i GOG.com 20 stycznia 2020, ELDERBORN może pochwalić się wysoką oceną użytkowników. Ponad 85% użytkowników recenzujących grę na Steamie oceniło grę pozytywnie. Na fali powodzenia produkcji, zespół szybko zadeklarował dalsze wsparcie i rozwój gry. Gracze, którzy domagali się możliwości kontynuacji przygody po ukończeniu kampanii już dziś o 18:00 dostaną do dyspozycji specjalnie przygotowany tryb New Game +.

Moduł ten pozwoli rozpocząć grę od nowa z zachowaniem zdobytej już broni oraz poziomu doświadczenia i umiejętności postaci. Dostarczy także nowych wyzwań stawiając naprzeciw barbarzyńcy jeszcze potężniejszych przeciwników, ale i nagrodzi gracza sowicie za ich pokonanie. Każde kolejne ukończenie rozgrywki pozwoli kontynuować grę na jeszcze wyższym poziomie.

Przygtowana przez Hyperstrange aktualizacja wprowadzi też usprawnienia w systemie walki, większe zróżnicowanie poziomów trudności i wiele innych poprawek i usprawnień. Znaczna liczba ulepszeń powstała w odpowiedzi na głosy coraz aktywniejszej społeczności, jaka zbiera się wokół gry.

Twórcy zdradzają, że kolejne aktualizacje wersji PC wprowadzą między innymi nowe wersje językowe, a konsolowej edycji ELDERBORN można spodziewać się nawet jeszcze w tym roku.

Dodaj komentarz