Legends of Kingdom Rush dostępne na Steam

Tak rodzą się legendy!

Gracze muszą przygotować swoje miecze i mikstury. Ironhide Game Studio ma przyjemność ogłosić, że Legends of Kingdom Rush właśnie zadebiutowało na Steam!

Zadaniem graczy jest wyruszyć w epicką podróż przez średniowieczny świat fantasy KINGDOM RUSH w sposób, jakiego jeszcze nie było! Nadchodzi kolosalne zło – aby je powstrzymać, gracze będą musieli poprowadzić najpotężniejszych bohaterów sagi Kingdom Rush w niezwykle wciągającym systemie walki w stylu turowego RPG, który jest łatwy do nauczenia, ale trudny do opanowania.

Na śmiałków czekają ruiny do odkrycia, skarby do znalezienia, zagadki do rozwiązania i potwory do pokonania, gdy ich drużyna bohaterów będzie eksplorować losowo generowane miejsca i mierzyć się z licznymi wrogami ukrytymi w ukochanym świecie fantasy Kingdom Rush! Kto dołączy do Ciebie w Twojej przygodzie? Święty paladyn? Śmiertelnie niebezpieczny zabójca? A może podniebny Strażnik. TWÓJ WYBÓR!

Więcej informacji dostępne jest na oficjalnej stronie gry. Aby uczcić premierę deweloperzy I projektanci Ironhide Game Studio zorganizują stream z rozgrywki, który będzie można obejrzeć za pośrednictwem Steam już dziś o 20:00.

Legends of Kingdom Rush jest również dostępne za pośrednictwem Apple Arcade.

Dodaj komentarz