Edycja specjalna SAMURAI SHODOWN dostępna od dziś na Xbox Series X|S

Osaka, Japonia, 16 marca 2021Tak jak zapowiadaliśmy, SNK Corporation ogłasza premierę SAMURAI SHODOWN na konsolę nowej generacji Xbox Series X|S. Również dziś na półki trafia edycja specjalna gry, wydana przez Koch Media.

Posiadacze Xbox Series X zagrają w SAMURAI SHODOWN w 120 FPS. Posiadacze tytułu na poprzednią generację konsol wejdą do gry dzięki funkcji Smart Delivery bez dodatkowych kosztów, dotyczy to także zakupionych DLC.

Fani gier w wersji pudełkowej otrzymają od Koch Media SAMURAI SHOWDOWN Special Edition, wraz z pierwszą przepustką sezonową, obejmującą czterech wojowników oraz skórkę. Do rostera postaci niebawem dołączy także Cham Cham. SAMURAI SHODOWN Special Edition na Xbox Series X|S kosztuje ok. 54,99 EUR.  

Wersja cyfrowa SAMURAI SHODOWN na Xbox Series X|S dostępna jest także od dzisiaj w tej samej cenie i również oferuje ulepszoną wydajność i grafikę, ale nie posiada DLC.

Od momentu wydania pierwszej części w 1993 r., seria SAMURAI SHODOWN, znana z dynamicznych potyczek i barwnych postaci, wciąż na nowo definiuje gatunek bijatyk bazujących na walce bronią. Ostatnia odsłona serii z 2019 r. kontynuuje tę tradycję. Akcja tytułu toczy się w XVIII-wiecznej Japonii, trzy lata przed pierwszą grą. Tytuł zawiera trzynastu popularnych wojowników oraz trzy nowe postacie – wśród nich jest między innymi bohater SAMURAI SHODOWN III, Shizumaru Hisame, który dołącza do walki u boku GONGSUN LI z niezwykle popularnej gry mobilnej Honor of Kings. Dodatkowe postacie są dostępne w ramach przepustek sezonowych 1-3. Do gry powróciły także klasyczne koncepcje SAMURAI SHODOWN, takie jak wskaźnik Rage Gauge, Lightning Blade czy Super Special Moves, które pozwalają graczom przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę nawet wtedy, gdy są już bliscy śmierci.

Wiadomość od SNK

Dodaj komentarz