Daedalic i Mimimi Games ujawniają Aiko´s Choice, samodzielny dodatek do Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Aiko´s Choice zaprasza graczy na podróż do Japonii okresu Edo i otwiera przed nimi zupełnie nowy rozdział taktycznej skradanki.

Hamburg/Monachium, Niemcy, 26 marca 2021 – Wydawca Daedalic Entertainment i deweloper Mimimi Games ujawniają wydanie samodzielnego dodatku do cenionej przez krytyków i uwielbianej przez fanów taktycznej skradanki Shadow Tactics: Blades of the Shogun. W Aiko’s Choice gracze powracają do pięknego świata Shadow Tactics, osadzonego w Japonii okresu Edo i wcielają się w rolę znakomitej kunoichi Aiko. Dodatek ukaże się na PC pod koniec 2021 r.

Gra podstawowa nie jest wymagana do zagrania w Aiko´s Choice, ale zalecamy zapoznanie się z pierwszymi misjami gry.

Zajawka

Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko´s Choice koncentruje się na jednej z głównych bohaterek gry – znakomitej kunoichi Aiko, która jest mistrzynią kamuflażu i potrafi odwracać uwagę przeciwników przebrana za gejszę. Choć Aiko była pewna, że porzuciła swe dawne życie, z cienia wyłania się nowy przeciwnik mający silny związek z jej przeszłością. Wraz ze śmiertelnie niebezpiecznymi przyjaciółmi Aiko wyrusza, by zapolować na duchy swojej przeszłości…

Podobnie jak w grze głównej gracz przejmuje kontrolę nad drużyną śmiertelnie niebezpiecznych zabójców i przekrada się w cieniu pomiędzy dziesiątkami przeciwników. Dobiera odpowiednią taktykę, by przeniknąć do baz wroga ukrytych w lasach lub tętniących życiem miasteczkach epoki Edo. Zastawia pułapki, truje i rozprasza przeciwników lub całkowicie ich unika. Musi starannie zaplanować każdy swój ruch i korzystać z pomysłowych strategii, by pokonać wrogów i ukończyć każdą z wymagających misji!

Cechy:

  • Wróć do pięknego świata Shadow Tactics przedstawiającego Japonię z początku okresu Edo.
  • Spotkaj ponownie swoje ulubione postacie i wyrusz z nimi w ostatnią podróż powiązaną z fabułą gry Shadow Tactics: Blades of the Shogun.
  • Ciesz się wcześniej nieznaną historią skupiającą się na wspaniałej kunoichi Aiko, która musi się zmierzyć z niebezpiecznym przeciwnikiem mającym związek z jej przeszłością.
  • Rozegraj trzy pełnoprawne misje główne odbywające się w zupełnie nowych miejscach, a także trzy krótsze zadania będące formą przerywników.

Rozszerzenie zawiera wszystkie funkcje gry głównej:

  • Kieruj drużyną zupełnie różnych postaci o wyjątkowych zestawach umiejętności.
  • Zsynchronizuj działania swojej drużyny, by uderzyć we wrogów jednocześnie dzięki trybowi cienia.
  • Korzystaj z ataków, które zabiją wrogów lub pozostawią ich przy życiu.
  • Odkryj mnóstwo sposobów likwidowania przeciwników lub przekradania się obok nich.
  • Wybierz poziom trudności, który odpowiada Twoim umiejętnościom.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko’s Choice ukaże się na PC pod koniec 2021 r. Szczegóły znajdują się na oficjalnym profilu gry na Steamie.

Daedalic Entertainment na TwitterzeFacebooku i Instagramie.

Mimimi Games na Twitterze, Facebooku i Instagramie oraz na Discordzie.

Dodaj komentarz