SAMURAI SHODOWN ukaże się 16 marca na Xbox Series X|S

Posiadacze Xbox ONE zagrają dzięki Smart Delivery; wydawcą edycji pudełkowej jest Koch Media

Osaka, Japonia, 15 stycznia 2021 – SNK CORPORATION ogłasza wydanie SAMURAI SHODOWN na Xbox Series X|S. Tytuł ukaże się już 16 marca, za wersję pudełkową będzie odpowiadać Koch Media.

Najnowszy zwiastun

Od momentu wydania pierwszej części w 1993 r., seria SAMURAI SHODOWN, znana z dynamicznych potyczek i barwnych postaci, wciąż na nowo definiuje gatunek bijatyk bazujących na walce bronią. Ostatnia odsłona serii z 2019 r. kontynuuje tę tradycję. Akcja tytułu toczy się w XVIII-wiecznej Japonii, trzy lata przed pierwszą grą. Tytuł zawiera trzynastu popularnych wojowników oraz trzy nowe postacie – wśród nich jest między innymi bohater SAMURAI SHODOWN III, Shizumaru Hisame, który dołącza do walki u boku GONGSUN LI z niezwykle popularnej gry mobilnej Honor of Kings. Dodatkowe postacie są dostępne w ramach przepustki sezonowej 1 i 2, a Season Pass III ma zostać wydany w lutym 2021 r. Do gry powróciły także klasyczne koncepcje SAMURAI SHODOWN, takie jak wskaźnik Rage Gauge, Lightning Blade czy Super Special Moves, które pozwalają graczom przeychlić szalę zwycięstwa na swoją stronę nawet, gdy są już bliscy śmierci.

Ostatnia odsłona serii SAMURAI SHODOWN ukaże się 16 marca na konsole Xbox Series X|S w 120 FPS. Posiadacze tytułu na poprzednią generację konsol wejdą do gry dzięki funkcji Smart Delivery bez dodatkowych kosztów, dotyczy to także zakupionych DLC.

Fani gier w wersji pudełkowej otrzymają od Koch Media SAMURAI SHOWDOWN wraz z pierwszą przepustką sezonową, obejmującą czterech wojowników oraz skórkę. Do rostera postaci niebawem dołączy także Cham Cham.

Obie wersje gry dostępne będą na Xbox Series X|S w cenie 54,99 €.   

Wideo producentów

Dodaj komentarz

1 Comment