GHOSTBUSTERS: SPIRITS UNLEASHED Rusza w przedsprzedaży na PC i konsole.

Baw się w wielu nadprzyrodzonych miejscach jako ikoniczny pogromca duchów lub duch, w asymetrycznym trybie multiplayer 4v1!

Ghostbusters: Spirits Unleashed, jest dostępny w pre-orderze od 18 sierpnia 2022. Najnowsza gra IllFonic, Inc. będzie miała premierę we wtorek, 18 października 2022 roku, na PC (Epic Games Store), PlayStation 4|5, Xbox Series X|S i Xbox One.

Utwórz zespół z udziałem trzech innych pogromców duchów, aby wytropić Upiory nawiedzające różnorodne lokacje. Wyczuj paranormalną aktywność dzięki P.K.E. Meter i naładuj go, aby wypuścić impuls krótkiego zasięgu unieruchamiający duchy. Przeszukuj szczeliny, które służą duchom za punkty spawnu i portale teleportacyjne a następnie zniszcz je! Użyj do tego potężnych miotaczy cząstek, aby schwytać Ducha, zastawić pułapkę i wciągnąć go w nią, zanim ucieknie!

Duchy działają same, przemierzając takie poziomy jak Muzeum, opuszczone Więzienie i inne upiorne lokacje, w tym nową, która zostanie zaprezentowana na Gamescomie. Ich głównym zadaniem jest przerażanie mieszkańców.  Będą opentywać przedmioty, podnosząc tym ogólny procent globalnego nawiedzenia i starać się odzyskać moc lub po prostu wywołać masową histerię. Duchy będą używać szlamu, aby tymczasowo ogłuszyć pogromców duchów. Przesuwać szczeliny, aby trzymać ich w niepewności oraz będą przywołać sługusów aby ułatwić sobie ucieczkę. Grając duchem pokaż pogromcom duchów, że powinni się bać

Zbadaj remizę strażacką, znaną bazę wypadową wypełnioną zarówno nowymi, jak i dobrze znanymi postaciami, zanim wyruszysz na misję z przyjaciółmi lub w trakcie losowych meczów z botami trybie online lub offline w trybie solo. Spersonalizuj swój sprzęt pogromcy duchów w warsztacie i przetestuj zmiany, ćwicząc celowanie w sąsiedniej alejce. Odwiedź Ray’s Occult Books, aby wejść do sfery widm i dostosować ekwipunek, skiny i inne rozmaite opcje dla duchów .

„Reakcja fanów Ghosbusters powaliła nas na kolana”, powiedział Charles Brungardt, CEO, IllFonic. „Umieszczenie daty i otwarcie zamówień wstępnych na Ghostbusters: Spirits Unleashed to wielkie przeżycie i nie możemy się doczekać, aż wszyscy poczują to samo we wtorek 18 października.”

Zamówienia przedpremierowe na Ghostbusters: Spirits Unleashed rozpoczęły się w czwartek, 18 sierpnia w Epic Games Store na PC, PlayStation 5|4, Xbox One i Xbox X|S.

Więcej informacji na głównej stronie gry Ghostbusters: Spirits Unleashed oraz w mediach społecznościowych wydawcy Twitter, Instagram, oraz Facebook.

Dodaj komentarz