Ghostbusters: Spirits Unleashed nawiedzi Gamescom 2022

IllFonic ma przyjemność ogłosić swój udział w tegorocznych targach Gamescom, odbywających się w Kolonii w Niemczech w dniach 24-28 sierpnia. IllFonic zaprezentuje swoją nową grę Ghostbusters: Spirits Unleashed mediom i fanom zarówno w strefie B2B, jak i na stanowisku demonstracyjnym B2C w Indie Arena w hali 10.

Ghostbusters: Spirits Unleashed to zabawna gra wieloosobowa, idealna dla wszystkich poziomów umiejętności. Czterech Pogromców Duchów z pakietami protonowymi próbuje złapać Ducha nawiedzającego wyjątkowe miejsca w asymetrycznych bitwach wieloosobowych (online Multiplayer lub offline Solo). W miarę postępów gracze będą odblokowywać przedmioty kosmetyczne i ulepszenia zarówno dla Pogromców Duchów, jak i dla Duchów, aby ulepszyć swoje doświadczenia z rozgrywki. Wygląd i sposób działania zapewnią fanom wciągające doświadczenie w uniwersum, pozwalając im na odegranie swoich fantazji związanych z pogromcami duchów. Czy to polowanie, czy nawiedzanie, gra jest łatwa do nauczenia i zabawna do opanowania!

Gra zostanie wydana na PlayStation, Xbox i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Więcej informacji dostępne jest na stronie gry, a także na kontach Twitter, Instagram, oraz Facebook Illfonic.

Dodaj komentarz