GRIP: Combat Racing powraca z aktualizacją AirBlades wprowadzającą antygrawitacyjne pojazdy i nowe tory

Watford, Anglia  –  9 maja 2019 roku – Wired Productions Ltd., wielokrotnie nagradzany niezależny wydawca gier wideo wraz ze studiem deweloperskim Caged Element Inc., wprowadzają do gry GRIP: Combat Racing pokaźną aktualizację, obejmującą futurystyczne wyścigówki opierające się sile grawitacji oraz kolejne nowe tory. Darmowa aktualizacja jest od dziś dostępna do pobrania dla wszystkich graczy.

Dziś gra otrzymuje złożoną aktualizację AirBlades, która wywraca rozgrywkę, mechanikę i fizykę do góry nogami. Antygrawitacyjne pojazdy AirBlades mierzą się z agresywnymi mechanicznymi potworami zwanymi Rollers. Nieograniczone prawem grawitacji pojazdy z łatwością wykonują obroty o 180 stopni.

AirBlades są dostępne bezpłatnie na wszystkich torach wyścigowych istniejących dotychczas w grze, a także na nowych trasach rozgrywających się w przestrzeni kosmicznej. W efekcie, GRIP: Combat Racing składa się teraz z dwóch gier, dzięki czemu każdy miłośnik adrenaliny może lepiej decydować o rodzaju i celu wyścigu.

–  Gdyby twórcy WipeOut i Rollcage połączyli siły, tak właśnie wyglądałoby ich dzieło  –  stwierdził Leo Zullo, dyrektor zarządzający Wired Productions. – Wierzę, że AirBlades to pomysł, który na nowo definiuje gatunek. GRIP to fantastyczna gra powstała dzięki wizjonerskim koncepcjom oraz zaangażowaniu utalentowanego zespołu Caged Elements.

Zainspirowany legendarną grą Rollcage i stworzony we współpracy z zespołem programistów pracujących nad oryginałem, GRIP: Combat Racing wystartował pod koniec 2018 roku. Groźna broń, zapierająca dech w piersiach prędkość i znany z lat 90-tych klimat sprawiają, że tytuł jest ucztą dla wszystkich fanów gier zręcznościowych. Za sprawą lojalnej społeczności i stale rosnącej liczby graczy, GRIP: Combat Racing jest regularnie ulepszany od czasu wydania.

Bezpłatna aktualizacja AirBlades jest już dostępna na Steamie oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, a wersja na Nintendo Switch pojawi się jeszcze w maju. Wszyscy gracze, którzy zakupili wcześniej GRIP, otrzymają Airblades jako bezpłatną aktualizację.

GRIP: Combat Racing można zakupić w cenie 29 euro cyfrowo na Steamie, w PlayStation ™ StoreXbox Games StoreNintendo Switch, jak i w wersji pudełkowej w globalnym handlu detalicznym. Oprócz wersji cyfrowej na Xbox One, GRIP: Combat Racing jest dostępny za pośrednictwem usługi Xbox Game Pass.

Dodaj komentarz