Hidden Deep otrzyma nową gorącą aktualizację ”Kill it With Fire”

Zabijaj nowych przeciwników szerokim asortymentem broni, spotkaj pierwszych NPC’s i zobacz najnowszy zwiastun!

Tego lata zrobi się gorąco nie tylko na powierzchni ziemi, ale także w morskich czeluściach: Hidden Deep tytuł science-fiction od polskiego studia Coghweel Software otrzymuje dziś dużą aktualizację zawartości zatytułowaną „Kill it With Fire”. Gracze mogą teraz spalić na popiół rozmaitych przeciwników za pomocą nowego miotacza ognia, spotkać pierwsze postacie niezależne, przetestować swoje umiejętności przetrwania na trzech nowych poziomach i wiele więcej. Aby uczcić nową aktualizację, gra Hidden Deep jest dostępna na platformie Steam z 60% rabatem w ten weekend.

Hidden Deep to inspirowana klasycznymi horrorami z lat 80. i 90. gra science-fiction, w której samotnie lub z przyjaciółmi gracze eksplorują suboceaniczną placówkę badawczo-wydobywczą. Trzy nowe poziomy są już dostępne, tak więc gracze mogą zmierzyć się z jeszcze większymi wyzwaniami niż dotychczas.

Hidden Deep – zwiastun aktualizacji Kill it With Fire.

Aktualizacja „Kill it With Fire” dodaje do gry trzech nowych wrogów, dzięki którym eksploracja placówki będzie jeszcze bardziej niebezpieczna. Gracze muszą strzec się transmorfów przypominających zombie, uciekać przed scuttlebugami i unikać wchodzenia do ich gniazd! W przypadku konfrontacji mogą upiec je za pomocą nowego miotacza ognia. Dostępne są również  bardziej konwencjonalne rozwiązania, gracze mogą eksterminować potwory za pomocą strzelby, pistoletów małego kalibru albo karabinu maszynowego. To, co jest dobre dla pana Freemana, jest wystarczająco dobre dla ekipy ratunkowej.

Nowa aktualizacja wprowadza również po raz pierwszy postacie niezależne. W tej chwili są one przyjazne i oferują pomoc, ale nie ma gwarancji, że pozostaną nieszkodliwe i pomocne na zawsze…

Hidden Deep jest dostępny aktualnie w Early Access na platformie Steam. Kanały TikTok i Discord pozwolą być na bieżąco z nowościami i materiałami z gry.

Dodaj komentarz