Sniper Ghost Warrior 3

Premiera Sniper Ghost Warrior 3 

Dziś miała miejsce premiera kolejnej części serii gier produkcji CI Games, określanej jako snajperski Far Cry. Sniper Ghost Warrior 3 to produkcja osadzona w czasach Zimnej Wojny. Gracz wciela się w rolę strzelca doborowego, którego zadaniem jest infiltracja i wykonywanie zadań na wrogim terenie. Jako snajper Jonathan North musimy przeszkodzić opłacanym przez władze moskiewskie separatystom w akcji destabilizacji Gruzji. Jednocześnie czeka nas prywatna misja, polegająca na odszukaniu zaginionego brata.

Brak multi i porażka giełdowa

Podczas debiutu polski FPS’a zaliczył jednak poważny falstart. Oto bowiem gra została udostępniona bez trybu multiplayer, który zgodnie z zapowiedziami twórców miał stanowić istotny i wyjątkowy aspekt rozgrywki. W efekcie oceny produktu poszybowały w dół, a wraz z nimi spadła na giełdzie pozycja producenta.

Sniper Ghost Warrior 3

Notowania akcji CI Games na GPW. Poważny spadek w dniu premiery potwierdza zawód inwestorów odbiorem gry przez użytkowników.

Oczekiwania inwestorów nie pokryły się zatem z ostatecznym rezultatem, przynajmniej póki co. Prezes firmy studzi emocje, co w gruncie rzeczy jest krokiem słusznym. Tryb multiplayer zostanie bowiem z czasem dokooptowany, w związku z czym sytuacja Sniper Ghost Warrior 3 nie jest jeszcze stracona. Aczkolwiek szansę na dobre pierwsze wrażenie na pewno już bezpowrotnie gra straciła.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *