Pole bitwy w stylistyce low-poly będzie wkrótce dostępne na wszystkich konsolach! Premiera Warpips na konsole Xbox, PlayStation i Nintendo odbędzie się 12 października

Daedalic Entertainment i Skirmish Mode Games wprowadzają swoją wojenną, pikselową fantazję – Warpips, na wszystkie konsole już w przyszłym miesiącu.

Wydawca Daedalic Entertainment i deweloper Skirmish Mode Games z radością ogłaszają, że po pozytywnym przyjęciu wersji 1.0 na PC, ich skupiająca się na strategii gra wojenna, Warpips, jest gotowa by trafić na linie frontu na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch już 12 października. Przygotujcie się na zarządzanie zasobami, rozlokowywanie jednostek i przejęcie kontroli nad polem bitwy, a to wszystko z zacisza wygodnej kanapy!

Dla tych, którzy ominęli szkolenie podstawowe, Warpips to uproszczona strategiczna gra wojenna, w której gracze będą rozmieszczać jednostki bojowe w czasie rzeczywistym przeciwko rywalom sterowanym przez SI. Każdy poziom ma strukturę bitwy, w której celem jest dotarcie do bazy przeciwnika i jej całkowite zniszczenie. Jeśli tylko dysponujesz zasobami, które możesz wysłać na pole bitwy, możesz rozmieścić jednostki z szerokiego arsenału, który obejmuje różne typy piechoty, pojazdy lądowe i powietrzne oraz różne rodzaje sprzętu taktycznego.

Warpips wyróżnia się swoją przystępnością, ponieważ jest łatwy do przyswojenia i zrozumienia, ale zawiłości jego systemów dadzą graczom więcej niż potrzeba, aby spędzić godziny na poszukiwaniu efektywnych planów działania i stać się mistrzami strategii. Odkryj rozgałęziające się drzewka umiejętności i znajdź idealną synergię między jednostkami w szeregu ciągle zmieniających się batalii w pięknie wyrenderowanych środowiskach 2.5D.

Kluczowe funkcje:

  • Szybka, usprawniona walka. Skoncentruj się na strategii, bez skomplikowanego mikrozarządzania. Każda runda trwa od 10 do 20 minut. Easy to learn, hard to master.
  • Losowe bitwy. Losowo generowane bitwy. Za każdym razem inne.
  • Głęboka strategia. Wybierz uzupełniające się wzajemnie jednostki. Nieskończona ilość kombinacji. W pełni dostępne drzewko ulepszeń.
  • Zacięta walka. Wysyłaj piechotę, pojazdy, samoloty i helikoptery. Wywołaj ataki lotnicze, rakietowe i artyleryjskie. Jednostki kryją się i inteligentnie reagują na sytuację. Wszystko może wybuchnąć!

Warpips jest już dostępne na PC a premiera portu na konsole  PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S and Nintendo Switch odbędzie się 12 Października tego roku. Aby być na bieżąco ze wszelkimi informacjami dotyczącymi tego tytułu śledź oficjalne media społecznościowe i odwiedź oficjalną stronę Daedalic Entertainment. 

Dodaj komentarz