Intruders: Hide and Seek – Thriller psychologiczny gotowy do nawiedzenia waszego domu już dziś będzie dostępny na Switchu i Xboxie

Przeżyj włamanie do domu, unikaj intruzów i uratuj swoją rodzinę!

Pierwszoosobowy stealth thriller Intruders: Hide and Seek jest już dostępny na Xbox One i Nintendo Switch. Tessera Studios i Daedalic Entertainment przenoszą grę na te konsole po pierwotnej premierze w 2019 roku. 

W Intruders: Hide and Seek gracz wciela się w niewinne dziecko, które musi przetrwać inwazję na swój dom. Użytkownik przejmuje kontrolę nad trzynastoletnim Benem, który jest najstarszym synem rodziny Richterów. Kiedy trzech tajemniczych osobników wdziera się do zacisznego domu Richterów i bierze rodzinę jako zakładników, Ben musi uciec i się ukryć. Nie ma broni, nie może stawić czoła intruzom i wciąż musi znaleźć sposób na uratowanie rodziny. Aby dowiedzieć się, co się dzieje, musi się skradać i badać otoczenie, jednocześnie unikając swoich niedoszłych porywaczy.

Kluczowe cechy:

  • Realistyczny i szarpiący nerwy dramat o zakładnikach
  • Immersja – przeżyj grę oczami trzynastoletniego Bena
  • Zaplanuj dokładnie swoje kolejne kroki – w przeciwnym razie mogą być twoimi ostatnimi
  • Cztery intensywne godziny ekscytującego i zapierającego dech w piersiach napięcia

Intruders: Hide and Seek jest dostępne na Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation i PC.  Doświadczaj lęków Bena dosłownie jego oczyma w wersjach VR na PC i PSVR.

Dodaj komentarz