New World otrzymuje model sezonowy z regularnymi aktualizacjami – i wierzchowcami

Amazon Games ujawniło obszerne zmiany dla ich odnoszącego sukcesy MMORPG New World, które zapewnią grze bardziej regularne aktualizacje zawartości i spełnią napływające prośby fanów.

Od 28 marca, New World wprowadzi model sezonowy, który będzie dodawał nową zawartość do gry mniej więcej co trzy miesiące. Każdy sezon będzie zawierał własną fabułę, a także wydarzenia sezonowe, nowe wyzwania, mechaniki i inne. Zostanie również wprowadzona przepustka sezonowa, która pozwoli graczom zdobyć dodatkowe nagrody. Każda przepustka sezonowa składa się z serii darmowej i premium – jednak użytkownicy serii premium nie mogą kupić przewagi w rozgrywce.

Tematem pierwszego sezonu, Braterstwo i Ogień, jest frakcja najemników Silver Crows, a także nowa wyprawa Empyreum Forge, nowa umiejętność Heart Jewel – Firestorm, nowa mechanika Equipment Set Storage i wiele więcej na pokładzie.

Pełne szczegóły dotyczące nowego modelu sezonowego znajdziecie w załączonym wpisie na blogu.

Ale to nie wszystko: Amazon Games opublikował także mapę drogową na rok 2023, która przyprawi fanów o szybsze bicie serca. Między innymi nowe rozszerzenie na jesieni wprowadzi do gry długo oczekiwane wierzchowce. Mapa drogowa w skrócie:

new world mapa zawartości

Dodaj komentarz