Zombie Rollerz trafi na Nintendo Switch i PC już 2 marca!

Pinball w połączeniu z Tower Defense i elementami rogue-like – wymarzone połączenie

Hamburg, Niemcy, 15 lutego 2021 r. – Wydawca Daedalic Entertainment i deweloper Zing Games ogłaszają, że gra Zombie Rollerz: Pinball Heroes przeniesie swoją szybką i chaotyczną akcję na PC i Nintendo Switch już 2 marca 2022 roku. Ten szalony pinball łączy w sobie elementy tower defense i rogue-like, tworząc ekscytujący mashup, w którym żadne dwa podejścia nie będą takie same.

Zwiastun premierowy przedstawia graczom tę zabawną kombinację:

W grze Zombie Rollerz: Pinball Heroes, gracze muszą strzelać, trzaskać i rozbijać drogę przez hordy uroczych, głupkowatych zombie w tej genialnej fuzji pinballa i tower defense. Mając po swojej stronie 10 różnych bohaterów, z których każdy ma swój własny, niepowtarzalny sposób radzenia sobie z nadciągającą hordą zombie, gracze muszą stawić czoła jedenastu epickim bossom. Aby ich pokonać, muszą liczyć tylko na umiejętności: precyzja pinballa i ostrożne zarządzanie umiejętnościami.

W grze znajdują się setki pomocnych mocy i przedmiotów, które można odkryć i odblokować. Aby je odnaleźć, gracze muszą wyruszyć w podróż przez cztery światy, które czekają na odkrycie dzięki mapie świata. Losowe generowanie gwarantuje, że żadna rozgrywka nie będzie taka sama, a improwizacja i adaptacja są głównymi cechami tej szalonej gry.

Więcej informacji na temat gry dostępne jest na Steam. Zamówienia przedpremierowe na wersję na Nintendo Switch ruszają 16 lutego o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Dodaj komentarz