JARS: Odkryj sekrety piwnicy rodziców w szalonej strategii tower defense.

Gra jest dostępna już tearaz na PC i Nintend Switch

Mousetrap Games i Daedalic Entertainment zapraszają do zakurzonej piwnicy JARS, strategicznej mieszanki tower defense i gry logicznej w wyrazistym gotyckim stylu. Gra jest dostępna już teraz na PC za pośrednictwem Steam, Epic Games Store oraz GoG, a także na Nintendo Switch.

Zwiastun JARS

JARS opowiada historię młodego Victora, który zostaje poproszony o przyniesienie matce słoika pikli z piwnicy. Gdy odkrywa tajemniczy sarkofag, z pozostałych słojów w piwnicy wyłaniają się pełzające stworzenia, a nasz protagonista musi z nimi walczyć, aby chronić swoje złowieszcze znalezisko. W strategicznej grze typu tower defense Victor wykorzystuje stwory i przedmioty, aby rozbić wszystkie słoiki i pokonać ich mieszkańców.

Aby obronić sarkofag na każdym poziomie, gracze muszą rozmieścić swoje sługi i przedmioty, takie jak komary, żołędzie i jeże, aby zniszczyć każdy słoik i pokonać potworności pełzające po piwnicy. Dobranie idealnej strategii przez wybór odpowiednich „wojowników“ i połączenie ich z odpowiednimi przedmiotami jest niezbędne do zapewnienia zwycięstwa Victorowi, który musi się również dowiedzieć, dlaczego w tajemniczej księdze brakuje niektórych stron, dlaczego Dracula ukrywa się w piwnicy i czy uda mu się ocalić świat – zanim zostanie uziemiony przez matkę…

Główne cechy:

  • Gra strategiczna z zagadkami i elementami tower defense: Rozbij wszystkie słoiki i chroń Sarkofag – to twój główny cel!
  • Wyraźny styl artystyczny inspirowany strasznymi i zabawnymi klasykami: ręcznie rysowany, spleśniały horror z dawką humoru.
  • Randomizacja i adaptacja: Nigdy nie możesz być pewien, co jest w słoiku, dlatego musisz dostosować się do nowej mechaniki i sytuacji.

Dodaj komentarz