Thriller The Suicide of Rachel Foster zadebiutuje na Nintendo Switch 31 Października

Zamów grę już dziś w przedsprzedaży

ONE-O-ONE GAMES oraz Daedalic Entertainment już tej jesieni sprowadzą swój tajemniczy thriller, The Suicide of Rachel Foster, na Nintendo Switch. Wersja na konsolę Nintendo zostanie wydana 31 października i można ją już teraz zamawiać w przedsprzedaży. Gra jest obecnie dostępna na PC, PlayStation i Xbox.

Zwiastun TSoRF

Podążaj za tropem I odkryj prawdę.

The Suicide of Rachel Foster to intensywne, pierwszoosobowe śledztwo, w którym melancholia i nostalgia łączą się w ekscytującą opowieść o duchach. To naprawdę wciągająca rozgrywka z wielowarstwową narracją, zakończeniem zależnym od wyborów gracza i binauralnym dźwiękiem, który trzyma w napięciu.

Ten wyjątkowy i klimatyczny thriller z perspektywy pierwszej osoby opowiada historię Nicole, młodej kobiety, której pragnieniem jest odkryć mroczne sekrety jej rodziny. Odkrywając historię samobójstwa nastoletniej Rachel, Nicole gubi się w śnieżycy I trafia do opuszczonego rodzinnego hotelu. Wiedząc, że jej własny ojciec odegrał rolę w upadku Rachel, Nicole polega na wsparciu młodego agenta FEMA, aby raz na zawsze odkryć prawdę.

Podstawowe cechy:

Rozległy i szczegółowo zaprojektowany hotel, skrywający mroczne sekrety z przeszłości

● binauralny dźwięk zapewniający naprawdę wciągające wrażenia

● Intrygująca, wzruszająca i dojrzała historia

● Wielowarstwowy thriller narracyjny, łączący elementy tajemnicy i horroru

Zamówienia przedpremierowe na The Suicide of Rachel Foster na Nintendo Switch można składać pod tym linkiem. Więcej informacji o grze dostępne jest na oficjalnej stronie produkcji.

Dodaj komentarz