Klasyczny RTS, TFC: The Fertile Crescent, ujawnia datę premiery Wczesnego Dostępu

Grę będzie można sprawdzić podczas Steam Next Fest.

The Knights of Unity z przyjemnością informują, że wydawane przez nich TFC: The Fertile Crescent, udostępnione zostanie na Steamie w Early Accessie już 29 marca 2022 roku. Gracze otrzymają możliwość wcześniejszego sprawdzenia tego RTS-a podczas najbliższego wydarzenia Steam Next Fest, które potrwa od 21 do 28 lutego.

The Fertile Crescent – parę słów o produkcji oraz trailer.

TFC: The Fertile Crescent to nowy, pixel-artowy RTS, który utrzymany jest w duchu klasycznych przedstawicieli gatunku. Tytuł ten już od samego początku kładzie nacisk na rozgrywki multplayerowe. To jednak nie wszystko, co czeka na graczy w Early Accessie.

Fani strategii mogą liczyć na specjalny tryb Horde Mode, którzy rządzić się będzie własnymi zasadami. W trakcie trwania Early Accessu TFC wzbogaci się o więcej dodatkowych trybów. Interfejs również zostanie odświeżony, aby zapewnić jak najwyższą jakość. Więcej informacji zostanie ujawnionych bliżej premiery.

Osoby zainteresowane TFC: The Fertile Crescent powinny zajrzeć na stronę gry na Steamie oraz dodać projekt do listy życzeń, aby być na bieżąco z nowościami. Informacje można śledzić również za pośrednictwem Twittera i Facebooka. Warto również dołączyć do Discorda, na którym można porozmawiać z deweloperami.

Dodaj komentarz