Premiera Spider-Man i związane z nią materiały

W dniu dzisiejszym miała miejsce premiera Spider-Man na konsolach PS4. Poprzedzona była ona licznymi recenzjami branżowymi, których wydźwięk był zdecydowanie pozytywny. Przygodowa gra akcji autorstwa Insomniac Games z popularnym bohaterem uniwersum Marvela w roli głównej zdobyła uznanie krytyków – dość przywołać choćby znakomitą notę na Metacritic.

Premiera Spider-Man a odbiór produktu

Czy zdobędzie również serca fanów? Teraz będziemy mogli się tego dowiedzieć. Produkcja ma łączyć oryginalną fabułę ze standardowymi elementami historii Petera Parkera, znanej z komiksów. Nie zabraknie oczywiście charakterystycznych postaci, a niektórym z nich (jak chociażby Black Cat) poświęcone zostaną planowane rozszerzenia gry. W ramach DLC mają pojawić się m. in. alternatywne stroje, o czym mowa w materiale poniżej.

Pod względem mechaniki mamy mieć do czynienia z dynamicznym i widowiskowym systemem walki. Nie zabraknie oczywiście możliwości swobodnej eksploracji Nowego Jorku. Całość wzbogacać mają sekwencje QTE.

Premierowy trailer na zachętę

Niezdecydowanych co do zakupu produktu może zachęcić zwiastun wydany w związku z wydarzeniem, jakim jest dzisiejsza premiera Spider-Man.

 

Dodaj komentarz