Klasyk od SNK THE LAST BLADE: Beyond the Destiny z premierą na Switch

Postaci z The Last Blade będą niebawem częścią DLC Season Pass 3 do Samurai Shodown; Zapowiedziano 24-odcinkową serię komiksów internetowych

Osaka, Japonia, 29 października 2020 – SNK CORPORATION ogłasza premierę ponadczasowej bijatyki THE LAST BLADE: Beyond the Destiny na platformę Nintendo Switch. Specjalna edycja klasyka NEOGEO POCKET COLOR SELECTION dostępna jest od dziś w Nintendo eShop w cenie 7,99€. Gra zawiera liczne tryby, w tym tryb fabularny, przetrwania oraz trening, dwie mini-gry do odblokowania, zwoje wzmocnienia oraz bitwy VS pomiędzy znajomymi.

SNK ujawnia także, że popularny bohater THE LAST BLADE niebawem dołączy do wielokrotnie nagradzanej i świętowanej przez krytyków bijatyki SAMURAI SHODOWN na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Stadia i w Epic Games Store w ramach DLC „Season Pass 3”. Szczegóły zostaną podane wkrótce.

Producent SNK Yasuyuki Oda prezentuje wszystkie nowości:

Na zakończenie SNK ogłasza również wydanie komiksu internetowego THE LAST BLADE, który obejmować będzie dwa sezony po 12 odcinków. Pierwsze trzy odcinki są już dostępne dzięki uprzejmości amerykańskiej platformy Tapas Media. Komiks THE LAST BLADE jest dostępny za darmo do odc. 6. Więcej informacji na: https://tapas.io/.

Klasyki NEOGEO POCKET COLOR SELECTION SNK GALS’ FIGHTERS, KING OF FIGHTERS R-2, SAMURAI SHODOWN!2 i THE LAST BLADE: Beyond the Destiny są już dostępne na Nintendo Switch. Więcej tytułów zostanie ogłoszone niebawem.

O serii THE LAST BLADE

W 1997 roku SNK przedstawił światu THE LAST BLADE, bijatyce z użyciem broni, osadzonej w ostatnich latach okresu Edo w Japonii. Rok później ukazała się jej kontynuacja, THE LAST BLADE 2: Heart of the Samurai. W 2000 roku, seria zadebiutowała na przenośnym urządzeniu NEOGEO POCKET COLOR pod nazwą THE LAST BLADE: Beyond the Destiny. Seria znana jest z wyjątkowej rozgrywki, pięknej scenerii oraz wyrazistych i ciekawych postaci. Muzyka i oprawa zostały docenione przez fanów bijatyk na całym świecie, z których wielu z niecierpliwością czeka na kolejny sequel.

O NEOGEO POCKET

NEOGEO POCKET to przenośna konsola do gier, opracowana i wprowadzona na rynek przez SNK w 1998 roku, wyposażona w monochromatyczny wyświetlacz. Rok później na rynek weszła jej następczyni, NEOGEO POCKET COLOR, na której ponad 80 popularnych bijatyk, gier akcji i platformówek otrzymało nowy, 16-bitowy dom. Konsola chwalona jest za intuicyjne sterowanie, czuły dżojstik i stylowy wygląd.

O NEOGEO POCKET COLOR SELECTION

W 1999 roku, SNK wypuściło NEOGEO POCKET COLOR, kieszonkową, przenośną konsolę do gier. Obecnie, niektóre z jej klasycznych tytułów trafiają na Nintendo Switch dzięki NEOGEO POCKET COLOR SELECTION. Gry te są nie tylko doskonale emulowane, aby wyglądać jak na NEOGEO POCKET COLOR i oferować podobną rozgrywkę. Dodano także możliwość grania razem z przyjaciółmi za pomocą tylko jednej kopii gry. Do pobrania dostępne są już THE LAST BLADE: Beyond the Destiny, KING OF FIGHTERS R-2, SAMURAI SHODOWN! 2 i FIGHTERS SNK GALS. Więcej gier w drodze – bądźcie czujni!

THE LAST BLADE: Beyond the Destiny

Dodaj komentarz

1 Comment