Mabinogi Duel i Guilty Gear połączą siły w najnowszym rozszerzeniu

Guilty Gear Collaboration już dostępne

Nexon oraz Arc System Works współpracują nad przeniesieniem legendarnej bijatyki do TCG.

Mabinogi Duel to wciągająca i atrakcyjna wizualnie taktyczna gra karciana na urządzenia mobilne od NEXON Korea. Od dziś dostępne jest rozszerzenie Guilty Gear Collaboration, stworzone we współpracy z japońskim studiem Arc System Works odpowiedzialnym za konsolową serię Guilty Gear. Nowi i powracający gracze mogą już ściągnąć rozszerzenie na urządzenia z systemem iOS i Android.

W karciance Mabinogi Duel stratedzy z całego świata mierzą się z mistrzami i wschodzącymi gwiazdami TCG. Rozszerzenie Guilty Gear Collaboration przedstawia 33 nowe, pięknie zaprojektowane, wzorowane na Guilty Gear karty booster, wśród których znajdziemy ulubione przez graczy postaci takie jak: Sol Badguy, Dizzy, May i Jam Kuradoberi. Dzięki kartom wspomagającym fani doświadczą klasycznych dialogów znanych z serii Guilty Gear.

Bohaterowie serii Guilty Gear będą teraz dostępni w Mabinogi Duel, pojawią się również nowe wydarzenia oraz liczne imprezy okolicznościowe, w których gracze będą mieli szansę na nagrody takie jak: Gems, Tickets i Boosters.

Mabinogi Duel można pobrać w App Store i na Google Play.

Dodaj komentarz