Combat Arms: Reloaded

Zgodnie z zapowiedzią zamieszczoną na łamach naszego serwisu, gracze na całym świecie mogą już sprawdzić swoje umiejętności w nowym, udoskonalonym Combat Arms: Reloaded – popularnej strzelaninie free-to-play.

Gra oferuje świeże spojrzenie na rozgrywkę w trybie multiplayer, nie odchodząc przy tym od wartości docenianych przez fanów jej wcześniejszej odsłony, Combat Arms. Popularny tytuł Nexona nigdy nie prezentował się lepiej i nigdy wcześniej nie zapewniał bardziej dynamicznej rozrywki. Przemiana Combat Arms: Reloaded opiera się na trzech filarach – redesigned, rebalanced, redefinied:

REDESIGNED 

  • Zaktualizowany silnik graficzny

Warstwa wizualna gry oferuje tekstury w lepszej rozdzielczości, bardziej realistyczne światło i rendering cieni.

  • Nowy system matchmakingu

Nierówne siły w Combat Arms: Reloaded należą do przeszłości. Ulepszony system kojarzenia meczów zapewni graczom zbalansowaną rozgrywkę poprzez dobieranie ich z przeciwnikami o podobnym poziomie umiejętności. By dołączyć do walki, potrzeba dwóch kliknięć zamiast przewijania niekończących się list. Dodatkowo, tryb Hardcore pozwala na przeniesienie walki na zupełnie nowy poziom.

  • Zaktualizowany interfejs użytkownika

Poprawione UI oznacza, że najważniejsze funkcje gry są łatwiej dostępne za pomocą skrótów klawiszowych dopasowanych do gustu gracza. Czas na walkę z przeciwnikiem, a nie z zawiłościami interfejsu!

REBALANCED 

  • Powrót do klasyki

Combat Arms: Reloaded nie zapomina o weteranach gry czyniąc dotychczasowy ekwipunek odpowiednio konkurencyjnym – zmiana statystyk dla wybranych typów broni zapewni zrównoważoną, harmonijną rozgrywkę na jasnych zasadach.

  • Satysfakcjonujące doświadczenie walki

Arsenał w Combat Arms został zaadaptowany do szybszego i łatwiejszego przygotowania do meczu. Jednocześnie, zachowano różnorodność broni potrzebnej do urozmaiconej rywalizacji.

  • Nowa kamizelka

Nowa kamizelka gwarantuje, że każdy żołnierz, niezależnie od tego, czy jest weteranem czy rekrutem, będzie doskonale wyposażony do bitwy od samego jej początku.

REDEFINED 

  • Uczciwe free-to-play

Zarobione w grze punkty można zainwestować w dodatkowy ekwipunek służący zdobywaniu kolejnych umiejętności. Wszystko, co jest możliwe do zakupu przez system płatności Nexon Cash, jest też dostępne dzięki punktacji zebranej w grze.

  • Umiejętności, które się liczą

Więcej punktów w grze będzie przyznanych po ukończeniu pojedynku, tak aby zapewnić graczom możliwość zdobycia ekwipunku pasującego do obranej przez nich strategii.

  • Przejrzyste ceny

Zakupy w Combat Arms: Reloaded dokonywane przez Nexon Cash będą możliwe dla każdego przedmiotu. Przedmioty otrzymają ceny adekwatne do wprowadzonych zmian.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *