Mistrzostwa Polski w Heroes 3

Wielkie wydarzenie w dziejach społeczności fanów kultowej strategii turowej. Portal Jaskinia Behemota organizuje Mistrzostwa Polski w Heroes 3. Patronat nad wydarzeniem objął serwis GOG.com. Chcesz spróbować swoich sił w największym tego typu evencie dotyczącym HoM&M w polskim internecie? Nic prostszego, wystarczy wysłać zgłoszenie. Zapisy trwają do 6. lutego, a nieoficjalne informacje mówią o grubo ponad setce zgłoszeń na tę chwilę.

Warunki techniczne? Gracze muszą wyposażyć się w fanowski dodatek Horn of the Abbys (który zresztą szczerze polecam ograć, bo jest naprawdę ciekawy), w najnowszej wersji – 1.5.1. Ponadto konieczne jest zainstalowanie HD Moda, również fanowskiego. Szczegółowe informacje, w tym adres do zgłoszeń, regulamin oraz przydatne linki znajdziecie na oficjalnej stronie Mistrzostw Polski.

Przewidziane są oczywiście nagrody!

Ze swojej strony jako wieloletni członek polskiej strefy Heroes 3 mogę gorąco zachęcić do udziału w turnieju. Chciałbym, aby e-sport nie było kojarzony jedynie ze strzelankami i MOBA, ale również zadomowiły się w nim strategie. Ja już zgłoszenie wysłałem, teraz Twoja kolej!

Mistrzostwa Polski w Heroes 3

Dodaj komentarz