Paladins – otwartą betę czas zacząć!

Rozpoczęła się darmowa beta gry Paladins na Xbox One oraz PlayStation 4. Gra jest dostępna w dalszym ciągu także na PC. W ramach eventu do 7. maja liczba zdobywanego złota została podwojona. Ponadto wypada wspomnieć o zawodach DreamHack Valencia, rywalizacji konsolowej. Gracze najlepsi w turniejach wyruszą w nagrodę do Hiszpanii.

Ekspansja Paladins, gry multiplayer o charakterze nieco podobnym do Overwatch, na rynek konsolowy wywołana jest sporą popularnością, jaką się dotychczas cieszyła. Jest jedną z najchętniej pobieranych produkcji na platformie Steam.

Poniżej trochę informacji na temat samej gry zaczerpniętych z serwisu PlanetaGracza.pl:

Paladins – cechy gry

Fantastyczni czempioni

Gra Paladins jest osadzona w pulsującym życiem świecie fantasy, który jest tłem walk całej rzeszy zróżnicowanych czempionów, w tym ludzi rewolwerowców, goblinów sterujących mechami, tajemniczych elfów, smoków z plecakami odrzutowymi i bombowych golemów. Każdy czempion jest wyposażony w inny zestaw umiejętności, a na polu walki wciąż pojawiają się nowi bohaterowie, dzięki czemu gra nie przestaje być ekscytująca.

Darmowa gra

Gra Paladins jest całkowicie darmowa. Wszystkie elementy mające wpływ na rozgrywkę można odblokować po prostu grając, sprzedawane są jedynie elementy wpływające na estetykę.

Mistrzostwo kart

Gracze zbierają karty odpowiadające poszczególnym czempionom i tworzą talie, które personalizują styl gry. Każdy zaczyna z podstawową talią kart, aby podczas gry odblokowywać dodatkowe karty otwierające drzwi do tworzenia nowych talii, które radykalnie zmieniają styl walki bohaterów. Gracze mogą dodatkowo modyfikować swoje talie podczas rozgrywki, korzystając z kart jednorazowych, które wzmacniają własnych czempionów lub rujnują strategię przeciwników.

Awansowanie

Niezależnie od tego, jak gracze postanowią grać w Paladins, podczas gry będą zdobywać punkty doświadczenia. Podnosząc poziom swojego konta, osiągając mistrzostwo gry danym czempionem i realizując codzienne zadania/osiągnięcia, gracze będą zdobywać promieniujące skrzynie oraz złoto, za pomocą których można odblokować dodatkowe karty, kostiumy i skórki broni. Im więcej grasz, tym bardziej wyjątkowy staje się Twój czempion.

Dostępność

Rozgrywka w Paladins toczy się z perspektywy pierwszej osoby. Sterowanie jest proste zarówno dla nowicjuszy, jak i weteranów strzelanek, łatwo więc po prostu włączyć grę i zacząć grać — za pomocą kontrolera lub klawiatury i myszy.

Dodaj komentarz