New World od Amazon Games ukaże się w maju 2020

Podczas rozdania nagród The Game Awards ujawniono zwiastun gry – Preorder zapewnia dostęp do beta-testów

Seattle – 13 grudnia, 2019 – (NASDAQ: AMZN) Podczas rozdania nagród The Game Awards w Microsoft Theatre w Los Angeles ubiegłej nocy, Amazon Games ogłosiło datę wydania swojej nadchodzącej produkcji – New World. MMO w otwartym świecie ukaże się na komputery osobiste w maju 2020. Data wydania została ogłoszona w zwiastunie, który przedstawia graczom Aeternum – Wieczną Wyspę, na której czekają niezwykłe wyzwania jak i nieznane dotąd niebezpieczeństwa.

New World to MMO osadzone w otwartym świecie u zmierzchu 17. wieku. W New World gracze walczą z nawiedzonym pustkowiem tajemniczej wyspy Aeternum. Sukces w New World zależy nie tylko od zdolności graczy do pokonania kompanii rywali, ale także mrocznej duszy samego Aeternum, ponieważ na wyspie czyhają nieumarłe legiony, chcące usunąć żywych z miejsca ich rządów. Niespokojna wyspa jest otwarta i chaotyczna, lecz także bogata w możliwości dla żołnierzy, odkrywców, rzemieślników i budowniczych imperiów.

New World wyróżniają ogromne bitwy, obleganie fortec i najazdy wrogów o nadprzyrodzonych zdolnościach, w których jednocześnie może uczestniczyć nawet 100 graczy. Walka w New World jest instynktowna i oparta na umiejętnościach, co daje graczom bezpośrednią kontrolę nad ich ruchami i atakami. Gracze mogą łączyć się w potężne kompanie, działające z ufortyfikowanych twierdz lub grać samotnie, zdobywając i udoskonalając swoje siedziby, przyczyniając się do rozwoju większej społeczności wokół nich. New World oferuje niemal rozgrywkę bez granic, postęp postaci bez podziału na klasy, systemy społeczne i bogatą mechanikę craftingu.

– Chcemy, aby gracze poczuli głębię i zagrożenie od pierwszego momentu, kiedy ich stopa postanie na ziemi Aeternum w przyszłym roku – mówi Christoph Hartmann, wiceprezydent Amazon Games. – Nasz zespół pracował niestrudzenie nad grą, aby stworzyć głęboki, immersyjny świat, który na każdym kroku kryje niespodzianki i wyzwania. Jesteśmy podekscytowani, mogąc ujawnić dzisiaj więcej szczegółów o grze.

New World tworzone jest przez studio deweloperskie Amazon Games w Orange County (Kalifornia). W skład zespołu wchodzą weterani branży, którzy pracowali nad takimi hitami multiplayer, jak DestinyWorld of Warcraft i Everquest

New World dostępne jest w preorderze tutaj. Wszyscy, który już teraz zamówią New World, otrzymają Amulet Izabelli, emotikon First Bump, zestaw herbów gildii i unikalny tytuł Expedition One, a także dostęp do zamkniętych beta-testów w kwietniu 2020 r.

Więcej informacji o New World znajduje się na stronie gry oraz w mediach społecznościowych: TwitchFacebookTwitterInstagram

Dodaj komentarz