ELDERBORN, polski, heavymetalowy slasher na Steamie i GOGu już 30 stycznia!

ELDERBORN – heavymetalowy slasher od polskiego studia Hyperstrange trafi w pełnej wersji na Steam i GOG już 30 stycznia. Barbarzyńska gra akcji z „soulsowowym” rozwojem bohatera i brutalną walką w widoku z pierwszej osoby wychodzi z wczesnego dostępu na Steamie. Wersja konsolowa już niedługo. Zobacz premierowy zwiastun!

HYPERSTRANGE, niewielkie warszawskie studio, po pięciu latach prac i 15 miesiącach udziału w programie „Steam Early Access” zbliża się do wydania pełnej wersji gry ELDERBORN, heavmetalowego slashera z brutalną walką bronią białą w widoku pierwszej osoby i systemem rozwoju postaci nawiązującym do gier soulsowych i RPG akcji. Kompletna gra dostępna będzie na Steamie i GOG.com już od 30 stycznia, w cenie 53,99zł. W pierwszym tygodniu po premierze obowiązywać będzie dodatkowa zniżka.

ELDERBORN to historia barbarzyńskiego wojownika, który eksploruje starożytne, pełne potworów i złoczyńców miasto, w poszukiwaniu sekretu wiecznej młodości. Zrujnowana metropolia kryje w sobie niejeden mroczny sekret. W drodze do ich odkrycia, wojownik wykorzysta arsenał 11 broni by siec, kłuć i tłuc wrogów w walce, w której liczą się przede wszystkim umiejętności gracza. Ścieżkę dźwiękową stanowią skomponowane specjalnie na potrzeby gry oryginalne, heavymetalowe utwory, a metalowa stylistyka i narracja przewija się na ekranie na każdym kroku. 

Już przed premierą ELDERBORN może pochwalić się bardzo pozytywną oceną graczy, którzy sięgnęli po nią we wczesnym dostępie, a twórcy zapewniają o wielkiej ilości nowych treści, usprawnień i poprawek, jakie trafiły do pełnej wersji gry.

Dodaj komentarz