League of Angels III – nowa bohaterka, tryby i masa niespodzianek świątecznych dla graczy

YOOZOO Games, Szanghaj — 10.12.2019. YOOZOO Games oraz GTarcade zapowiadają mnóstwo świątecznych nowości i niespodzianek w popularnej grze MMORPG League of Angels III.

Nowa bohaterka Vivian

Towarzyska Vivian będzie idealną gospodynią tegorocznych świątecznych i noworocznych wydarzeń w League of Angels III, dając aż 30% redukcji obrażeń wszystkim swoim sojusznikom. Blask chwały i zwycięstw towarzyszył jej przez lata młodości, do dnia, w którym jej matka poległa w bitwie. Od tego tragicznego zdarzenia Vivian kroczy przez życie ścieżką zemsty. Ale bez obaw: podczas gdy Vivian wyrównuje rachunki w te Święta, League of Angels III przyszykowało kilka niespodzianek… 

Nowe funkcje rozgrywki

W tym miesiącu LOA3 otrzymało dwa nowe tryby: Ancient Trials (starożytne próby, w których należy ukończyć wyzwania, aby dostać nagrody) oraz Ancient Treasures (starożytne skarby, gdzie należy wybrać główne nagrody i grać o nie).

Nowe przedmioty i bronie

Gracze będą mieli dużą szansę na otrzymanie Skrzydeł Królewskiego Upadku w międzyserwerowej lidze bohaterów poprzez dołączenie w tym miesiącu do wydarzenia operacyjnego. Ponadto pojawi się nowy relikt – Lunar Radiance (relikt obronny). W tym miesiącu będzie też można odblokować nową boską broń – Dragonfang.

Święta, Sylwester i Angel’s Prime Day 2019

Podczas Świąt w elitarnych podziemiach będą losowo pojawiać się małe pudełka z prezentami – będzie je można wymienić w sklepie na bogate nagrody.

Z końcem 2019 roku LOA3 organizuje wydarzenie specjalne, aby podziękować wszystkim swoim wojownikom za wsparcie przez cały miniony rok. Nagrody czekają na każdego uczestnika. A podczas Angel’s Prime Day 2019 wystartują iście uskrzydlające zniżki.

Wiadomość od moderatorów do graczy LOA3: 

„W okresie świątecznym życzymy Wam przede wszystkim radości i szczęścia. Mamy nadzieję, że dalej będziecie się cieszyć grą League of Angels III. Pamiętajcie, że czekamy na opinie na naszych profilach w mediach społecznościowych”.

Dodaj komentarz