Odkryj mroczne sekrety w Vigor Chronicles: Absolution

Uzyskaj rozgrzeszenie dzięki nauce w nowej aktualizacji!

Producent Bohemia Interactive ogłasza dzisiejszą premierę Vigor Chronicles: Absolution, najnowszej odsłony serii strzelanek dla graczy free-to-play Vigor. Nowa aktualizacja wprowadzi zupełnie nową historię, którą będzie można wysłuchać i śledzić, nową mapę Elimination (wraz z poważnymi zmianami do tego trybu gry), nowy przedmiot w postaci radioaktywnego granatu, nowy karabin maszynowy L86A1 LSW, modyfikacje działania karabinów maszynowych oraz szereg zmian dotyczących jakości życia.

Vigor Chronicles: Absolution – zwiastun aktualizacji.

Odkryj kolejny rozdział Kronik Vigoru

Wraz z nową aktualizacją Bohemia kontynuuje prezentowanie wiedzy na temat śwaita gry jako części większej układanki. Każda aktualizacja dodaje mały element do tej układanki, który w końcu pomoże graczom poskładać większy obrazek w całość. Tym razem historia jest mroczniejsza i bardziej tajemnicza, a także porusza tematy moralności i wartości osobistych oraz tego, jak łatwo można je porzucić w postapokaliptycznym świecie.

Śledź badania Dr. Dubois oraz Dr. Azimov, którzy natknęli się na mroczną tajemnicę w poszukiwaniu sposobu odwrócenia skutków promieniowania. Żadna tajemnica nie może zostać pogrzebana.

Co byś zrobił, gdyby Twoja moralność została zachwiana? Odpowiedź na to pytanie poznasz, odnajdując 11 kaset w kluczowych miejscach mapy, podczas specjalnych spotkań i bezpiecznie zwracając je do swojego schronu.

Jest to historia, która ostatecznie dostarczy wielu informacji, o których wcześniej nigdzie nie było mowy. Zmusi też graczy do zastanowienia się nad wyborami dokonanymi przez bohaterów i sprawdzenia, czy sami zareagowaliby tak samo w danej sytuacji. To bardzo interesująca opowieść, która skłania do refleksji” – mówi Filip Stastny, Brand Manager Vigor.

Chronicles: Absolution zawiera:

  • Zupełnie nowa Przepustka bojowa Chronicles: Absolution, rozszerzona do 75 poziomów
  • Przebudowa trybu gry Elimination
  • Nowa mapa trybu gry Elimination: Fish Factory
  • Nowa broń: L86A1 LSW
  • Radioaktywne granaty
  • Nowe kasety
  • Modyfikacja działania karabinów maszynowych
  • Reroll dostępny dla Wyzwań

Vigor jest dostępny na Xbox, PlayStation i Nintendo Switch. Dołącz do społeczności Vigor na Twitter i Facebook.

Dodaj komentarz