PUBG MOBILE SPROWADZA THE BOYS NA POLE BITWY W RAMACH WYDARZENIA „SUPE SPREE”

Ekskluzywna zawartość od PUBG MOBILE i The Boys trafi do graczy w tym tygodniu

PUBG MOBILE, jedna z najpopularniejszych mobilnych gier wideo na świecie, ogłasza współpracę z Prime Video, Sony Pictures Consumer Products i Sony Pictures Television, aby dostarczyć graczom ekskluzywną zawartość z nominowanego do nagrody Emmy przewrotnego serialu o superbohaterach, The Boys.

Przy okazji premiery 3 sezonu The Boys, który będzie można obejrzeć od 3 czerwca na platformie Prime Video, gracze będą mogli zdobyć szereg ekskluzywnych przedmiotów, w tym kultowe super kostiumy Homelandera, Starlight i Soldier Boya, a także skórki broni, plecaki, unikalny spadochron Supes i wiele więcej.

PUGB – zwiastun kooperacji.

Począwszy od 8 czerwca gracze będą mogli wziąć udział w wydarzeniu „Supe Spree”, w którym dołączą do niesławnego antybohatera The Boys, Billy’ego Butchera, aby zbudować własny oddział śledczy i poszukać dowodów na wykroczenia superbohaterów.  Przerażająca seria nierozwiązywalnych morderstw nagle opanowuje Nowy Jork. W całym mieście zaczynają pojawiać się okaleczone ciała maklerów z Wall Street i ich klientów.. Policja nie ma żadnych wskazówek, a urzędnicy miejscy domagają się odpowiedzi. Aby ukończyć każde wyzwanie, gracze muszą współpracować z postaciami z The Boys, lub przyjaciółmi z gry, aby ujawnić prawdę. Zadaniem graczy będzie zbierać dowody i odblokowywać historie aby ostatecznie ujawnić superbohatera stojącego za tymi haniebnymi atakami i zdobyć nagrody Billy Butcher’s Duds. Integracja obejmie również serię cotygodniowych wyzwań, dających graczom więcej możliwości zdobycia dodatkowych korzyści i nagród przez ograniczony czas.

The Boys to przełomowy serial telewizyjny, który na zawsze zmienił branżę rozrywkową swoim lekceważącym podejściem do superbohaterów” — powiedział Anthony Crouts, starszy dyrektor ds. marketingu w PUBG MOBILE. „Zawsze staramy się dostarczać naszym graczom nową zawartość, a ta współpraca daje nam niesamowitą okazję do zintegrowania elementów nowego sezonu The Boys w czasie rzeczywistym bezpośrednio z PUBG MOBILE”.

Nowa zawartość PUBG MOBILE przy współpracy z The Boys będzie dostępna od 3 czerwca do 3 lipca dla większości graczy z Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Europy. ​​ PUBG MOBILE dostępne jest za darmo za pośrednictwem App Store i Google Play Store.

Dodaj komentarz