Oficjalny turniej King of Fighters XV “The KOF XV ICFC Weekly Series” został właśnie ogłoszony!

Cotygodniowe zmagania odbędą się równocześnie w trzech regionach świata: Azji, Ameryce Północnej oraz Europie!

SNK CORPORATION ogłasza, że seria turniejów KOF XV ICFC Weekly rozpocznie się 26 maja 2022 roku. W trakcie dziewięciu rund zostaną wyłonieni zwycięzcy poszczególnych regionów. Pierwsza runda odbędzie się w czwartek, 26 Maja. Zapisy zostaną otwarte już dziś.

“The KOF XV ICFC Weekly Series” to oficjalny turniej online KING OF FIGHTERS XV organizowany w całości przez studio SNK i ten/o LCC. Rozgrywki będą odbywały się w każdy czwartek z podziałem na regiony: Azjatycki, Północno Amerykański i Europejski. Zwycięzcy poszczególnych regionów zostaną wyłonieni w trakcie dziewięciu rund zmagań. Rywalizacja będzie przebiegać w systemie punktowym, w którym będą one przyznawane za pozycje w rankingu każdej z rund od 1 do 8. Ośmiu najlepszych zawodników zakwalifikuje się do wielkiego finału: “Rundy 9”.

Europejskie rundy turniejowe rozpoczynają się w każdy czwartek o godz. 19:00. Gracze mogą wygrać nagrody pieniężne sięgające 500 dolarów w każdym turnieju. W finale do wygrania będzie 3 000 dolarów oraz dodatkowe pieniądze uzyskane dzięki crowdfundingowi. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Dodaj komentarz