TOWER OF FANTASY WPROWADZI AKTUALIZACJĘ 2.3 „WANDERING AMIDST MIASMA” 2 LUTEGO

Nowe mapy i aktywności, nowi bossowie i nowe wyzwania pojawią się w hitowej grze Free-to-Play Open-World MMORPG.

Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio ogłosili dziś szczegóły dotyczące nadchodzącej aktualizacji 2.3, Wandering Amidst Miasma, która pojawi się 2 lutego w Tower of Fantasy, hitowej grze MMORPG z otwartym światem, dostępnej w modelu free-to-play. Wędrowcy mogą spodziewać się nowej historii, nowej mapy zawierającej szczegółowe ukształtowanie terenu i stworzenia, nowych bossów i nowych wyzwań. 2.3 będzie również świętować półroczną rocznicę Tower of Fantasy z mnóstwem wydarzeń i nagród dla graczy, takich jak nuklei, mroczne kryształy i więcej. Tower of Fantasy zdobyło nagrodę Best for Tablets w Google Play, zostało nominowane do Best Mobile Game na The Game Awards i jest już dostępne za darmo na oficjalnej stronie, a także w App Store, Google Play i za pośrednictwem Steam.

Tower of Fantasy 2.3 – materiał prezentujący aktualizację.

Nowa mapa pozwoli Wędrowcom na eksplorację Miasmic Swamp, gdzie ekosystem Very został przeniesiony na zupełnie nowy poziom, charakteryzujący się zróżnicowanym krajobrazem pełnym skalnych dolin i obfitej roślinności przypominającej lasy deszczowe. Wędrowcy, którzy niedawno zakończyli eksplorację rozległej pustyni, teraz będą mogli doświadczyć zupełnie wyjątkowych i kontrastowych wrażeń w dynamicznym Miasmic Swamp, bogatym w nowe stworzenia i rośliny. Dodane elementy interaktywne, takie jak żywe Neonowe Grzyby i tajemnicze Jajowate Urządzenia, dodatkowo uatrakcyjnią eksplorację świata zewnętrznego dzięki unikalnym mechanikom  rozgrywki i licznym zagadkom.

W aktualizacji 2.3 pojawi się również dwóch nowych bossów. Jormungan używa okrutnych ataków claymore’ami, podczas gdy Eva wyprowadza wirujące ataki wzmocnione jej główną statystyką volt. Obaj nowi bossowie mają drugą fazę, która zwiększa ich zasięg ataku i liczbę uderzeń piorunem. W najnowszej aktualizacji pojawią się także trzy nowe instancje i wyzwania. Carnival Party stawia przed Wędrowcami wyzwanie, w którym muszą zmierzyć się z zespołem muzycznym sprawnie wyprowadzającym ataki gitarowe i wokalne. W Pursuit of Fate, Wędrowcy będą musieli mierzyć się z wrogami, jednocześnie używając samochodu wyścigowego, aby podróżować do każdej z faz wyzwania, i wreszcie, Origin of War oferuje sezonową rozgrywkę wieloosobową, w której gracze muszą wspinać się po wieżach dopasowując się  w przeróżnych konfiguracjach i konstrukcjach.

Dodaj komentarz