Otwarta beta For Honor – przypominamy!

Otwarta beta For Honor

We wczorajszej recenzji For Honor (do której przeczytania gorąco zachęcamy tych, którzy jeszcze tego nie uczynili), zawierającej wrażenia z zamkniętych testów nowej produkcji Ubisoftu (które odbyły się w dniach 26-29. stycznia), pojawiła się istotna informacja, którą warto raz jeszcze podkreślić. Otwarta beta For Honor rozpocznie się już 9. lutego, a twórcy gorąco zachęcają do udziału w niej wszystkich zainteresowanych. Testy potrwają od czwartku do niedzieli.

Premiera gry i trailer

Na oficjalnym profilu facebookowym powstającego tytułu udostępniono ponadto trailer, zawierający poza przedstawionym w przystępny sposób zarysem rozgrywki również potwierdzenie kolejnej istotnej informacji. Mianowicie datę premiery For Honor ustalono na 14. lutego.

Ubisofcie, powodzenia!

Ta sieciowa gra akcji osadzona w realiach quasi-średniowiecznych potyczek jest szansą dla dewelopera na przełamanie złej passy. Ubisoft bowiem nie bardzo radził sobie ostatnimi czasy z zaspokojeniem oczekiwań graczy. Otwarta beta For Honor może pomóc zebrać większą liczbę opinii oraz dokonać ostatnich poprawek przedpremierowych.  Zresztą w dzisiejszych czasach testy tego typu stały się już swego rodzaju normą.

Dodaj komentarz