Premiera surwiwalowej gry RPG CryoFall we wczesnym dostępie na Steamie

W nowej grze od Daedalic Entertainment i AtomicTorch Studio gracze polują, uprawiają ziemię i rzemiosło, handlują i walczą o przeżycie na obcej planecie

Hamburg, Niemcy – 3 kwietnia 2019: CryoFall, surwiwalowa gra RPG z trybem dla wielu graczy od wydawcy Daedalic Entertainment i studia Atomic Torch, jest już dostępna na komputerach z systemem Windows za pośrednictwem Steam Early Access. Wyjątkowa, wieloosobowa rozgrywka w klimacie sci-fi zmusza gracza do walki o przetrwanie w nieprzyjaznych warunkach obcej planety. Serwery oficjalne i społecznościowe gry są w stanie obsłużyć do 200 graczy każdy.

Premierowy zwiastun CryoFall zobaczyć można poniżej.

CryoFall gracze mają nieograniczone możliwości pozostawienia swojego śladu w obcym, złożonym i wymagającym świecie. Uczą się nowych sposobów i rodzajów uprawy roli, łowiectwa, gotowania, rzemiosła, górnictwa, budownictwa czy handlu, mogą także wybrać swoje specjalizacje. Walka o przetrwanie zmusza do dokonania wyboru pomiędzy współpracą, w celu zbudowania dobrze działającego, nowego społeczeństwa we wrogim świecie, a poddaniem się najbardziej podstawowym instynktom i odbieraniu innym tego, co zdołali zbudować ciężką pracą.

Eksploracja ma w grze równie duże znaczenie. Przetrwanie nowo utworzonego społeczeństwa zależy nie tylko od gracza i jego współtowarzyszy, ale i od dziwnego, nowego świata wokół – niebezpieczne otoczenie pełne jest ukrytych laboratoriów i egzotycznych form życia.

Główne cechy CryoFall:

• Kompleksowy system craftingu jak i rozwoju przemysłu, w tym rafinacji ropy naftowej i ekstrakcji litu.

• Różne etapy rozwoju technologicznego (etap początkowy, przemysłowy, nowoczesności, postnowoczesności, science-fiction).

• Rolnictwo ze złożoną symulacją wzrostu roślin, nawożenia oraz różnymi opcjami gotowania.

• Szeroki zakres interakcji i ról oferujących specjalizację.

• System gospodarczy obejmujący bicie monet, złożone transakcje i automaty sprzedażowe zarządzane przez graczy.

• Starannie zaprojektowane mapy i lokalizacje (łącznie z edytorem map).

• Elementy fabuły odkrywane podczas eksploracji.

• Różne środowiska gry z kilkoma biomami (umiarkowany, pustynny, tropikalny, borealny, nieużytki itp.).

• Autorski silnik Renkei Engine™, umożliwiający zmagania setkom graczy na tym samym serwerze.

• Złożona symulacja postaci, dysponujących kilkudziesięcioma stanami (np. krwawienie, zatrucie, promieniowanie itp.).

• Rozbudowane możliwości modowania, w tym edycji kodu w czasie rzeczywistym.

CryoFall jest dostępny w Steam Early Access, w cenie 59,99 złotych z regularnymi aktualizacjami zaplanowanymi w przyszłości. Idąc o krok dalej niż wiele innych tytułów Early Access, Atomic Torch ujawnil szczegóły wszystkich nadchodzących w CryoFall aktualizacji, które można znaleźć tutaj.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie CryoFall.

Dodaj komentarz