ARCADEGEDDON POKRYŁ SIĘ PLATYNĄ, GRA MA PONAD MILION GRACZY!

Wyjątkowy tytuł single i multiplayer przepełniony unikalnymi światami, w których można się łatwo zatracić, osiągnął swój pierwszy kamień milowy.

Lakewood, USA, 1. Sierpnia 2022 – Arcadegeddon, stale rozwijająca się kooperacyjna strzelanka wieloosobowa od IllFonic, ma teraz ponad milion użytkowników, na PC za pośrednictwem Epic Games Store, PlayStation 4|5 i Xbox Series X|S, uzyskując tym samym kamień milowy w mniej niż miesiąc od premiery, która miała miejsce 5 lipca.

Gracze mogą zajrzeć do nowego przeboju w Gilly’s Arcade i powstrzymać inwazję Data Daemons ze złowrogiej megakorporacji Fun Fun Co. z przyjaciółmi lub nieznajomymi dzięki możliwości współpracy między różnymi platformami. Współpracuj, aby ocalić salon gier w sześciu biomach w trybie PVE, i rywalizuj o chwałę w siedmiu różnych trybach z setkami kombinacji map i modyfikatorów.

Gra będzie dostępna za darmo do 1 sierpnia w PlayStation Plus, a ci, którzy szukają stałego tokena Arcadegeddonu, mogą zamówić w przedsprzedaży wersję fizyczną od Nighthawk Interactive, dostępną od wtorku, 30 sierpnia 2022 roku. Baw się przy ścieżce dźwiękowej, w której znalazły się utwory wyprodukowane przez nagrodzonego GRAMMY prezesa IllFonic, Charlesa Brungardta.

Arcadegeddon jest dostępny w Epic Games Store na PC, PlayStation 4|5 i Xbox Series X|S. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę internetową i śledź IllFonic na Twitter, Instagram, and Facebook. Wersja fizyczna pojawi się 30 sierpnia.

Dodaj komentarz