Zapowiedziano datę premiery Close to the Sun, przygodówki w konwencji horroru zainspirowanej historią Nikoli Tesli

Gra od Wired Productions i Storm in a Teacup pojawi się 2 maja w Epic Store; wersja konsolowa nadejdzie jeszcze w tym roku

Watford, Wielka Brytania – 11 kwietnia 2019 –Wired Productions, wielokrotnie nagradzany niezależny wydawca gier wideo oraz włoskie studio Storm in a Teacup, ogłaszają, że Close to the Sun, wyczekiwana gra pierwszoosobowa w klimacie horroru pojawi się w sklepie Epic Games 2 maja 2019 roku. Już teraz można zakupić ją w przedsprzedaży na całym świecie –  w większości krajów europejskich za 29,99 €. Poszukiwacze przygód mogą składać zamówienia na EpicGames.com. Wszyscy nabywcy gry w przedsprzedaży otrzymają ekskluzywną, limitowaną edycję cyfrowego artbooka w dniu wydania. Gra zostanie wydana na PlayStation 4 i Xbox One jeszcze w tym roku.

Nowy zwiastun Close to the Sun dostępny jest na kanale YouTube Wired Productions.

Tytuł osadzony jest w alternatywnej wersji XIX wieku, który dzięki wynalazkom słynnego futurysty Nikoli Tesli zmienia i rozwija się w szybkim tempie. Gracze znajdują się na pokładzie Heliosa, przesiąkniętego grozą i tajemnicą kolosalnego statku do badań naukowych.

Gra Close to the Sun wykorzystuje moc silnika Unreal® Engine 4 oraz najnowocześniejszą technologię i spotkała się już z dużym zainteresowaniem krytyków oraz fanów.

– Jesteśmy niesamowicie dumni z ogłoszenia daty premiery Close to the Sun i uczestnictwa w ambitnym projekcie Storm in a Teacup – stwierdził Leo Zullo, dyrektor zarządzający w Wired Productions. – Partnerstwo z Epic Games nie tylko przyspieszyło proces produkcji, dzięki ogromnej mocy graficznej Unreal®Engine 4, ale pozwoliło także niezwykle utalentowanemu zespołowi programistów na pokazanie pełni ich talentu.

Konsolowa wersja Close to the Sun zostanie wydana jeszcze w tym roku.

Wiecej informacji uzyskać można na stronie gry bądź na profilu gry na Facebooku.

Dodaj komentarz