close to the sun zapowiedź

Gra od Wired Productions i Storm in a Teacup pojawi się 2 maja w Epic Store; wersja konsolowa nadejdzie jeszcze w tym roku

Watford, Wielka Brytania – 11 kwietnia 2019 –Wired Productions, wielokrotnie nagradzany niezależny wydawca gier wideo oraz włoskie studio Storm in a Teacup, ogłaszają, że Close to the Sun, wyczekiwana gra pierwszoosobowa w klimacie horroru pojawi się w sklepie Epic Games 2 maja 2019 roku. Już teraz można zakupić ją w przedsprzedaży na całym świecie –  w większości krajów europejskich za 29,99 €. Poszukiwacze przygód mogą składać zamówienia na EpicGames.com. Wszyscy nabywcy gry w przedsprzedaży otrzymają ekskluzywną, limitowaną edycję cyfrowego artbooka w dniu wydania. Gra zostanie wydana na PlayStation 4 i Xbox One jeszcze w tym roku.

Nowy zwiastun Close to the Sun dostępny jest na kanale YouTube Wired Productions.

Tytuł osadzony jest w alternatywnej wersji XIX wieku, który dzięki wynalazkom słynnego futurysty Nikoli Tesli zmienia i rozwija się w szybkim tempie. Gracze znajdują się na pokładzie Heliosa, przesiąkniętego grozą i tajemnicą kolosalnego statku do badań naukowych.

Gra Close to the Sun wykorzystuje moc silnika Unreal® Engine 4 oraz najnowocześniejszą technologię i spotkała się już z dużym zainteresowaniem krytyków oraz fanów.

– Jesteśmy niesamowicie dumni z ogłoszenia daty premiery Close to the Sun i uczestnictwa w ambitnym projekcie Storm in a Teacup – stwierdził Leo Zullo, dyrektor zarządzający w Wired Productions. – Partnerstwo z Epic Games nie tylko przyspieszyło proces produkcji, dzięki ogromnej mocy graficznej Unreal®Engine 4, ale pozwoliło także niezwykle utalentowanemu zespołowi programistów na pokazanie pełni ich talentu.

Konsolowa wersja Close to the Sun zostanie wydana jeszcze w tym roku.

Wiecej informacji uzyskać można na stronie gry bądź na profilu gry na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *