Przebudowa portalu

Drodzy Czytelnicy! Serwis wkrótce ukończy 3 miesiące. W zasadzie mamy więc już pierwszy kwartał działalności za sobą. W tym tygodniu przekroczyliśmy granicę dwustu wpisów. Nadszedł więc czas na pierwsze poważne zmiany strukturalne. Oto, co niesie za sobą przebudowa portalu.

Wprowadzona została nowa szata graficzna, utrzymana w ciemniejszych barwach niż poprzednia. Treść ukazana została w nim w sposób bardziej uporządkowany i przejrzysty.

U góry strony pod menu głównym pojawiły się rozwijane menu gier wiodących, tj. takich, co do których pojawiło się wiele artykułów. Można powiedzieć, że tworzą one wewnętrzne mini-portale o tych tytułach. Oczywiście wraz z rozwojem serwisu i kolejnymi artykułami spis będzie sukcesywnie uzupełniany.

Zmienione zostało trochę ułożenie treści. Przydatne widgety, takie jak: Nowe posty, nowe komentarze, archiwum czy kalendarz zamieszczone zostały w stopce strony. Pojawiła się także numerowa paginacja stron z artykułami (na każdej mieści się 12 wpisów ułożonych w konfiguracji 4×3).

Ewolucja wyglądu e-Gildii Graczy będzie naturalnie ewoluować. My natomiast zapraszamy do systematycznego odwiedzania strony, codziennie staramy się zamieszczać wartościowe i interesujące dla odbiorcy treści. Powoli kończymy etap Odkrywania serii HoM&M. W przygotowaniach są nowe wpisy, nowe serie i nowe materiały na temat różnych gier wideo.

Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz