Przedsprzedaż Ghostbusters: Spirits Unleashed Ecto Edition na konsolę Nintendo Switch wystartuje 28 września

Ghostbusters: Spirits Unleashed, pełna akcji gra wideo typu hunt or haunt 4v1, stworzona przez ekspertów od asymetrycznego trybu wieloosobowego z IllFonic, będzie dostępna na Nintendo Switch od 19 października, a zamówienia przedpremierowe na wyczekiwaną Ecto Edition rozpoczną się 28 września 2023 roku o godzinie 18:00. Wersja cyfrowa będzie zawierać wszystkie cztery dodatki DLC, a także główną grę. Wersja fizyczna zostanie wydana jeszcze w tym roku we współpracy z Nighthawk Interactive.

W grze Ghostbusters: Spirits Unleashed, Ray i Winston otwierają remizę strażacką dla nowej generacji pogromców duchów. Ta asymetryczna gra w chowanego to rozgrywka 4 na 1, w której gracze wcielają się albo w drużynę nowych Pogromców Duchów, albo w pojedynczego ducha. Ten tytuł nie tylko pozwala graczom cieszyć się grą solo lub z maksymalnie czterema przyjaciółmi, ale także zawiera tryb online i offline dla jednego gracza. Co najważniejsze, im więcej grasz, tym bardziej rozwija się fabuła z przerywnikami filmowymi. Niezależnie od tego, czy polujesz, czy nawiedzasz, gra jest łatwa do nauczenia i przyjemna do opanowania! 

Ghostbusters: Spirits Unleashed jest dostępne w sklepach Nintendo Store (w przedsprzedaży), Epic Games Store, PlayStation Store i Xbox Marketplace. Gra posiada pełne wsparcie dla trybu cross-play. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.GhostbustersSU.com oraz na Instagramie, Twitterze i Facebooku.

Dodaj komentarz