Tarisland wzbogaci się o muzykę kompozytora Russella Browera

Międzyplatformowa gra MMORPG Tarisland na urządzenia mobilne i PC otrzyma ścieżkę dźwiękową autorstwa trzykrotnego zdobywcy nagrody Emmy i nominowanego do nagrody BAFTA kompozytora Russella Browera.

Twórcy Tarisland, nadchodzącej wieloplatformowej gry MMORPG, z ogłaszają, że muzyka światowej sławy kompozytora Russella Browera będzie miała znaczącą rolę w grze.

Epickie, oryginalne kompozycje Browera będą odzwierciedlać różne regiony Tarisland i towarzyszyć graczom w ich heroicznych przygodach i barwnych podróżach przez krainy Taris.

Russell Brower jest uznanym kompozytorem, zdobywcą nagrody Emmy i nominowanym do nagrody BAFTA, który stworzył muzykę dla jednych z najbardziej kultowych marek na świecie w grach wideo, telewizji i filmie. Brower ma w swoim portfolio m.in. współpracę z takimi firmami jak Blizzard Entertainment, Warner Bros. i The Walt Disney Company.

Drugie zamknięte testy beta Tarisland rozpoczną się w listopadzie 2023 roku, umożliwiając graczom na PC i Androidzie w Europie, Azji i obu Amerykach przeżycie przygód w języku angielskim, francuskim, niemieckim, portugalskim i hiszpańskim.

Premiera Tarisland na iOS, Androida i PC planowana jest na pierwszy kwartał 2024 roku. Aby uzyskać najnowsze informacje na temat gry, należy odwiedzić oficjalną stronę internetową gry lub śledzić oficjalne kanały: Twitter, Facebook, YouTube i Discord.

Dodaj komentarz