Przejmij kontrolę nad rojem 32 tysięcy dronów w Drone Swarm

Darmowe demo oraz przedsprzedaż dostępne od zaraz na Steamie

Düsseldorf/Niemcy, 6 października 2020 – Strategiczno-przygodowa gra Drone Swarm od stillalive studios i wydawcy Astragon ukaże się już 20 października na komputery osobiste. Zainteresowani gracze mogą wypróbować darmowe demo na Steamie i nabyć grę w przedsprzedaży w dwóch wersjach – standardowej i deluxe.

W Drone Swarm gracze przejmą dowodzenie nad statkiem kosmicznym Argo – jedyną nadzieją na uratowanie gatunku ludzkiego. Wcielą się w kapitana o imieniu Carter, kontrolującego rój 32 tysięcy indywidualne symulowanych dronów. Opanowanie roju to kluczowe zadanie rozgrywki – za jego pomocą należy bronić statku-matki przed atakami obcych, tworząc obronny mur, planując kontratak i niszcząc wrogów. Aby zniszczyć kosmicznych agresorów, należy rozwijać własne taktyki wykorzystania roju dronów i środowiska.

Zwiastun rozgrywki ukazuje główne funkcje w Drone Swarm.

Strategiczna gra przygodowa dostępna od 20 października na PC

Jest rok 2118. Po tym jak olbrzymie obszary Ziemi zostały zniszczone przez ogromne roje dronów obcych, planeta znalazła się w ruinie. Garstka ocalałych ludzi o zdolnościach psionicznych odkryła sposób, aby przejąć kontrolę nad dronami, a statek gwiezdny Argo został wysłany na długą i niebezpieczną misję w poszukiwaniu Nowej Ziemi. Gracz jako kapitan Carter, dowodzi tą misją – rój czeka na rozkazy!

Fabuła Drone Swarm ukazana jest poniższym zwiastunie.

Wszechświat i historia Drone Swarm to wynik współpracy 451 Media i studia stillalive. 451 Media, której współzałożycielem jest reżyser Michael Bay, opublikuje komiksy Drone Swarm, które opowiadają historię prequela. W międzyczasie stillalive studio wraz z Astragon Entertainment wydadzą grę Drone Swarm na PC.

Drone Swarm ukaże się w wersji cyfrowej na Steamie już 20 października. Edycja standardowa kosztuje 19,99 €, edycja deluxe będzie dostępna za 24,99 € po premierze, a obecnie można ją nabyć ze zniżką 20%. Drone Swarm będzie zawierało interfejs i napisy w języku polskim.

Więcej informacji o Drone Swarm dostępnych jest na oficjalnej stronie, Facebooku, Twitterze oraz na kanale Discord.

Dodaj komentarz