Przygodówka inspirowana „Koraliną” Tima Burtona celebruje dzisiejszą premierę pięknym i mrocznym zwiastunem

Odkryj tajemnice Children of Silentown w unikalnej, fabularnej przygodówce, której premiera ma miejsce dziś na konsolach i PC!

Children of Silentown pozwoli ci odkryć niepokojące sekrety otaczające spokojną wioskę – już dziś. Wydawca Daedalic Entertainment wraz z deweloperami Elf Games i Luna2 Studio z przyjemnością informują, że ich piękna i mroczna, ręcznie rysowana przygoda point-and-click jest już dostępna na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Children of Silentown – zwiastun premierowy.

Opowieść przedstawia historię Lucy, dziewczynki dorastającej w wiosce położonej głęboko w lesie zamieszkanym przez potwory, która powoli zaczyna odkrywać otaczające ją tajemnice. W ciągu dnia Lucy spędza czas z przyjaciółmi lub pomaga matce. Ale w nocy nawiedzają ją straszne koszmary, podczas których słyszy przerażające warczenie dochodzące zza granic miasta. Jedno jest dla niej jasne: mrok niesie ze sobą straszne niebezpieczeństwo i nigdy nie wolno jej postawić stopy w lesie. Ale kiedy dochodzi do tragedii, nie ma wyboru, musi zagłębić się w zakazany las i stawić czoła swoim lękom.

Children of Silentown to mroczna przygodówka typu point-and-click z unikalnym, ręcznie rysowanym i osobliwym stylem graficznym, połączonym z nastrojową muzyką, która tworzy nawiedzający świat. Gracze muszą znaleźć notatki, zebrać przedmioty i połączyć je, aby rozwiązać zagadki i grać w minigry, aby odkryć tajemnice Silentown i lasu. Dodatkowo, nauka piosenek jest najważniejsza dla komunikacji z innymi i postępów w grze. Narzędzie to pozwala nawet graczom kształtować historię Lucy i doświadczać wielu zakończeń.Children of Silentown jest już dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Dodaj komentarz